Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valóban kezd nagyon népszerű...

Valóban kezd nagyon népszerű lenni a momentum, szerintetek is a legjobb párt Magyarországon? Van esély hogy kormányzó párt legyen?

Figyelt kérdés
2019. máj. 23. 14:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
45%

nem.

nincs.

2019. máj. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
38%
Hogyne lenne! De azt még unokáink sem fogják látni, amikor ők alakítanak kormányt!
2019. máj. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
És miért ilyen gyenge? Új fiatal csapat miért jobb a Fidesz?
2019. máj. 23. 14:31
 4/24 anonim ***** válasza:
23%

Nem.Akkor már inkább maradjon a Fidesz.

A Momentum tovább csorbítaná a munkavállalói jogokat,elvennék az államilag támogatott egészségügyet,fizetőssé tennék a felsőoktatást,militarizálnák az Eu-t.

2019. máj. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

A közvélemény kutatások alapján valóban népszerűsödik. Mindenkinek más a legjobb, erre nem lehet válaszolni. Egyik ember egyik pártot, másik a másik pártot tartja jobbnak.

Persze hogy van esély rá, de mint előttem is írták, elég soká kerülhet rá sor, főleg ameddig a fidesz van hatalmon.

2019. máj. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
53%

Kb. 3 százalék volt tavaly a népszerűségük a kutatók szerint most 5% körül. Szóval ugyanúgy réteg és minipárt maradt.



Jelenleg semmi esélye nincs a kormányzásra alig van mögöttük relatív szakember, a párttagok száma pedig a többi párthoz képest elenyésző.



Azt hogy a legjobb párt hát nem nagyon értelmezhető jelenleg, hiszen még a parlamentben sincsenek és inkább mozgalom beütésük van.

2019. máj. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Kormányzó párt nem lesz, de mintha tényleg erősödnének egy kicsit. A közvetlen környezetemből legalább is ilyen visszacsatolásokat észleltem.
2019. máj. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
82%

Van esélye, de azért ahhoz még nőnie kell (nem saccolnám 2022-re, finoman szólva).


Az tény, hogy személy szerint nagyon örülnék már egy generációváltásnak az ország élén. Olyan poitikusok kellenének, akik már demokráciában és viszonylagos szabadságban szocializálódtak, és akik értik a XXI. század valódi problémáit.


Ha rajtam múlna a két KISZ-vezér (Orbán és Gyurcsány) már rég a partvonalon lenne. Sajnos nem rajtam múlik.


De bármennyire is elöregedő a magyar társadalom, bármilyen kevés gyerek is születik, és bármennyire rohamos is a fiatalok elvándorlása, ezek a taták sem maradhatnak örökre hatalomban. A generációváltás előbb-utóbb elkerülhetetlen lesz, így vagy úgy.


Én mindenesetre várom, hogy képzett, értelmes, demokrata fiatalok vezessék az országot, nem a kommunizmusban szocializálódott, vénülő aranyifjak, akiknek a reggeli merevedés is a derekukban áll be lassan, és a fiatalok számára fontos problémák helyett annyi érdekli őket, mint a házmester bácsit: csend, rend, fegyelem!

2019. máj. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
38%
A vezetőjükben sokan a fiatal Orbán Viktort vélik felfedezni, szerintem igazuk van.
2019. máj. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
30%

Én azt nem értem, hogy mitől lett népszerűbb mint tavaly... Én tavaly rájuk szavaztam, de nem hiszem, hogy ez előfordul majd mégegyszer, mivel pont azért szavaztam rájuk, mert le akarták váltani az elmúlt 30 évet (állitólag).

Azóta meg már összefogtak az elmúlt 30 évvel.


21/f

2019. máj. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!