Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormányszimpatizánsoknál...

Fizikakedvelő kérdése:

A kormányszimpatizánsoknál miért csak Soros és a migránsok ütik meg az ingerküszöböt?

Figyelt kérdés

Valamíért úgy érzem,hogy egyéb problémákról nem is lehet velük beszélni,ugyanis reflexből visszautasítják ezen dolgok komolyságát. Mindenbe a bevándorlást látják s kizárólag azt tudják kritikus pontként megnevezni. Igaz lenne ez,vagy tévesen szemlélem a dolgokat? Ha tévedek,miben és hogy? Szívesen várom a vitaképes,értelmes kormányszimpatizánsokat!

Válaszokat előre is köszönöm!



2019. máj. 23. 20:53
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
22%
Én meg azt is kérdezhetném a másik oldaltól, hogy miért jó a migránsok simogatása? Vagy ha egyetértetnek azzal hogy az illegális migráció nem jó, akkor pedig miért az EU-s érdekeket képviselik, és miért nem lehet egyszer úgy hogy be állnak a kormánypárt mögé, mivel egy az akaratuk ebből a szempontból? Az sem igaz hogy a migráció meg soros számít csak, mivel a családok támogatása is ugyan ennyire fontos, még is ezt is sokan támadják. Fontos hogy minél nagyobb támogatást kapjanak a családok hogyha a jelenlegi már nem elég, és hogy ezáltal segítsük őket. Ez is egy olyan pont ahol az ellenzék be állhatna a kormányoldal mögé, hogy ezt még hatékonyabban meg tudjuk valósítani, és megtudjuk védeni. Főleg most... Szerintem ez az oka az ellenzék sikertelenségének is, mivel csak a Fidesz ellen akar uszítani és a saját hazáját is képes leszavazni. Elnézést ha nem pontosan válaszoltam de most ez jött ki belőlem.
2019. máj. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
77%

Jól látod kérdező, a fideszes törzsgárda -46,43,kakukkmarczy- már meg is kezdték a kétségbeesett magyarázkodást.

Ezt szokták ha valaki jól ráérez valamire és az nem tetszik nekik. Még van pár fideszes törzsszázalék, gondolom közülük is jön pár.

2019. máj. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 A kérdező kommentje:

#11:Nekem mondhatod,ugyanis én ezeket az alapkoncepciókat nagyon is támogatom! S megjegyezendő,hogy érekezett értelmes CSOK-kritika is kormánykritikus oldalról,emlékeim szerint etnikai tömb kialakulása volt a legfőbb állítás.


S egyébként én értem,hogy ezek fontosak,de nyilván sokan meglepődnek,mikor egyes egyének ugyanazt állítják,s ugyanolyan formában mint a kormánypártok képviselői. Ugyanis ez arra engedhet következtetni,hogy valaki képtelen önállóan gondolkodni(ami persze nem feltétlen igaz). Ellenben a kérdésemre még mindig nem érkezett kormánypárti válasz,ami komolyabb volt. Ha elszakadunk a Soros-migráció-család hármastól,akkor már nincsenek is problémák?

2019. máj. 23. 21:32
 14/45 anonim ***** válasza:
43%
Kérdező de természetesen vannak. De jelenleg ezek a kulcskérdések például még a klímaváltozás mellet.
2019. máj. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
18%
Mert ezek követelik a legtöbb emberéletet.
2019. máj. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
85%

7: Így van, nem most kezdődtek a problémák, de a Fidesz se tegnap került hatalomra. Mind az egészségügy mind az oktatás évek óta a béka segge alatt van és semmit nem lehet hallani arról, hogy próbálnának valamit kezdeni ezekkel.


4 éve egyik idős rokonunkat be kellett vinnünk a kórházba mert rosszul lett, és úgy fogadtak minket, hogy minek hoztuk be, otthon kellett volna hagynunk meghalni, ott csak a helyet foglalja. Utána még vissza kellett mennünk és bónusz pénzt kellett fizetnünk az ápolóknak, hogy egyáltalán hajlandóak legyenek foglalkozni vele.


Én elhiszem, hogy a bevándorlás nem annyira jelentéktelen dolog mint amennyire páran hiszik, de te is elhiheted, hogy ameddig ilyen állapotban van az egészségügy és az oktatás sem sokkal különb addig pont lesz*rom, hogy mi van a migránsokkal. Nem akarják beengedni őket, oké, ne engedjék, de ne legyen már ez a mentségük arra, hogy semmi mást nem csinálnak.

2019. máj. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
9%

A kérdező nem érti a helyzetet!


2015-ben Röszke még CSAK így nézett ki:

[link]

[link]


2016 nyarára már ilyen helyzetek is előfordultak:

[link]

[link]

[link]


2018-ban pedig már elszabadult a pokol:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Aki végignézi ezeket a fotókat, pontosan láthatja, hogy durvult el a helyzet egyre jobban, és hogy Magyarország legégetőbb problémája igenis, ma is a migránsválság!

2019. máj. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 A kérdező kommentje:

#14:Én értem,csak véleményem szerint roppant furcsa,hogy egyik kérdés sem belpolitikai jellegű. Ugyanis valljuk be,jelenleg Magyarországon a migráció mértéke és jellege nem mutat olyan szintű súlyosságot mint Nyugaton. A családtámogatás is érdekes téma,de ott is lehetnek problémák(érdemes elolvasni azt a cikket a CSOK-ról,Válasz Online),s ott is nagyon le van egyszerüsítve a kommunikáció.


#16:Így van,hasonlóan vélekedem én is. Szó nincs a migrációs krízis mismásolásáról! Szimplán nem gondolom,hogy jót tesz nekünk az állandó feszültségkeltés és túlzás bizonyos témákban,egyes területeken pedig teljes ignorancia figyelhető meg.

2019. máj. 23. 21:53
 19/45 anonim ***** válasza:
34%

Egyáltalán nem csak az üti meg.

Szerintem azért ez folyik a csapból is, mert a Fidesz a külpolitikában sokkal jobb, mint belpolitikában. A belpolitikában pedig eddig MINDEN kormány rossz volt. Az oktatással, az egészségüggyel soha senki nem mert érdemben foglalkozni.


Azon kívül a Fidesz erejét nagyon nagy részben az "ellenzék" lenullázódásának köszönheti.

Most ez EU-s választás, külpolitikáról szól, és mivel azzal nagyjából egyetértek a Fidesszel, rájuk fogok szavazni. De ha nemzeti választás lenne, akkor is nagy bajban lennék. Egyszerűen senki más sincs a porondon, aki egy kicsit is komolyan vehető volna. A Jobbik már közel volt hozzá az utóbbi években, de sikerült kicsinálni saját magukat. A többiek meg (1) nem változtak semmit az elmúlt 40-60 év alatt, ugyanazoknak a családoknak a leszármazottai akarják maguknak a koncot, mint akik a szüleimet, nagyszüleimet "boldogították"; (2) régebben azért képviseltek valamiféle erőt, de szétforgácsolódtak, és egymás közt is marakodnak; sokszor még csak nem is képesek kulturáltan viselkedni; súlytalanná téve ezekkel saját magukat.

2019. máj. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
63%
#19 a fidesz külpolitikában jó :'D ezen röhögnöm kell :D
2019. máj. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!