Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormányszimpatizánsoknál...

Fizikakedvelő kérdése:

A kormányszimpatizánsoknál miért csak Soros és a migránsok ütik meg az ingerküszöböt?

Figyelt kérdés

Valamíért úgy érzem,hogy egyéb problémákról nem is lehet velük beszélni,ugyanis reflexből visszautasítják ezen dolgok komolyságát. Mindenbe a bevándorlást látják s kizárólag azt tudják kritikus pontként megnevezni. Igaz lenne ez,vagy tévesen szemlélem a dolgokat? Ha tévedek,miben és hogy? Szívesen várom a vitaképes,értelmes kormányszimpatizánsokat!

Válaszokat előre is köszönöm!



2019. máj. 23. 20:53
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:

#39:Szalmabáb érvelés. Nem mondtam olyat,hogy minden rossz. Az oké,hogy szerinted baromság amit állítok,de indokold már meg. Miért baromság amiket mondok? Nem létezne Orbánimádat? Akkor tessék ezt bebeizonyítani és érvelni,nem szapulni engem,s kommentelőtársaimat. Olyan dolgokról beszélsz,amikről én soha. Számba adod a véleményt,s az alapján bírálsz.

#40:Kakukkmarczynak még egy higgadt,mérsékelt válasza nem született. Háborogni tud,meg kiröhögni a másikat.

2019. máj. 24. 19:29
 42/45 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


[link]


[link]



Most akkor hogy is van ez? Mert ugye a szavazók butaságát természetesen nem lehet kollektíven kimondani,a fidesznél sem. De azért ha ilyen vélemények születtek,amelyekröl ordít,hogy hótprimitív forrásokból(de leginkább egy forrásból) tájékozódtak. Agresszív és buta ember ugyanis nem akar tájékozódni,mert neki az egyszerű üzenetek kellenek. Úgyhogy nem,nem megalapozatlan a véleményem. De tessék engem lebuktatni,hol hibáztam,mi megalapozatlan! Várom a normális kritikát,nem a személyeskedést!

2019. máj. 24. 19:49
 43/45 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező pontosan azt csinálod újra és újra amit leírtam. Mindegy mit mondok neked én vagy más, akkor is ismételgeted azt ami már az elején sem volt más, mint a te tévképzeted, egy szimpla hazugság.

TE állítod, hogy a fideszesek ilyenek meg olyanok, ezt meg azt gondolják. Azonban ÉN vagyok fideszes, tehát én tudom, hogy NEM ÍGY VAN. Itt nincs mit érvelni. TE állítasz rólam és a fideszre szavazókról valamit ami NEM IGAZ. Nincs más, mint hogy kijelentem NEM IGAZ.

Ha én most kijelentem hogy az ellenzékiek mind hisznek a napistenben és azt gondolják, hogy a Nap egy jóságos lény, akkor azzal hogyan vitázol? Egyszerűen kijelented hogy baromság, mert nem hisznek ilyet, hiszen te is ellenzéki vagy és te sem hiszel ilyet. Most követeljem, hogy bizonyítsd? Mivel?

Te vártál vitát, erre amikor megkapod akkor lesöpröd azzal, hogy nem értelmes válasz. De az. Csak neked nem kell.

Akkor mi a fenének írod ki a kérdést? vagy tedd oda, hogy csak ellenzékiek válaszoljanak és beszéljétek egymás között a hülyeségeiteket!

2019. máj. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 A kérdező kommentje:
#43:Akkor mi a véleményed az általam elküldött videókról? Az is csak hazugság?
2019. máj. 25. 10:23
 45/45 anonim ***** válasza:
62%

Nem olvastam ez az előttem lévő hozzászólásokat, de szerintem a válasz nagyon egyszerű:


A kormánnyal szimpatizáló emberek egész egyszerűen nagyon nagyon buták.


Azok is akik annyira okosnak hiszik magukat. Vajon ők elolvasták egyetlen másik pártnak is a programját? -nem. Vajon Ők tudják hogy a fidesznek nem is volt semmilyen programja? Az összes többi pártnak ki volt adva, kidolgozva kb több 10 - 100 oldalas füzet formájában. Aki vette a fáradságot kérhetett. Aki nem papír alapon szeret olvasni a honlapjukon elolvashatta. Ezekben a programokban is volt szó a migransokról / családtamogatásról stb. Sokkal jobb családtámogatás ötletek voltak mint a Fideszé. Sajnos a fidesz szavazók nagy része olvasni sem tud. Nagyon buta egyszerű emberek. Szóval erről ennyit.

2019. máj. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!