Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormányszimpatizánsoknál...

Fizikakedvelő kérdése:

A kormányszimpatizánsoknál miért csak Soros és a migránsok ütik meg az ingerküszöböt?

Figyelt kérdés

Valamíért úgy érzem,hogy egyéb problémákról nem is lehet velük beszélni,ugyanis reflexből visszautasítják ezen dolgok komolyságát. Mindenbe a bevándorlást látják s kizárólag azt tudják kritikus pontként megnevezni. Igaz lenne ez,vagy tévesen szemlélem a dolgokat? Ha tévedek,miben és hogy? Szívesen várom a vitaképes,értelmes kormányszimpatizánsokat!

Válaszokat előre is köszönöm!



2019. máj. 23. 20:53
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
62%

Azért remélem nem én vagyok az egyetlen, aki a hasát fogja a röhögéstől, mikor kakukkmarczy emlegeti a vitakultúra hiányát, ő aki már jó pár alkalommal írt ki trollkérdést. Nem nem úgy trollkérdést, hogy nem szeretjük, amit kérdez és letrollozzuk, hanem effektíve trollkérdést.

pl.

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__98..


úgy csinál mintha nem értené mit jelent az, aki nem itt él ne szóljon bele az ország ügyeibe, és nem ez az egyetlen, csak ez futott be nagy karriert a hatvanakárhány válasszal.

2019. máj. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 A kérdező kommentje:
#31:Szerintem nem érti teljesen amit mondani szándékozunk. Nem feltétlen azt állítja mindenki,hogy az ellenzékben nem található hiba. Azt nem szeretjük,hogy rengeteg kormánypárti szavazó véleményúnk szerint,lassan már mesébe illő hősként tekint az aktuális kormányra.
2019. máj. 24. 09:49
 33/45 anonim ***** válasza:
72%

Kedves kérdező, az egészségügy és az oktatás mindig csak az ellenzéknek fontos, a kormánynak nem. Hogy miért? Mert ezek hosszú távú befektetések, amelyek csak 20 év alatt térülnek meg. Túl hosszú az idő. Csak nem kormányzati szereplőktől lehet várni segítséget, például egyházaktól, alapítványoktól.

Pénzt már nem lehet kivenni az egészségügyből. Ha megpróbálják, akkor év végén vissza kell tenni, hogy kifizessék a kórházak adósságát.

2019. máj. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
62%
Puzsér jól megfogalmazta: az a népmese megvan, hogy Orbán megmenti az országot a migránsoktól és Sorostól, de olyan mese hogy az ellenzék nem fog lopni, nem létezik.
2019. máj. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 A kérdező kommentje:
#33:Az emberek egészségügyi jólléte,s a jövö generáció okítása kulcskérdés,főleg egy állítólagos hazaszerető embernek. Persze,megértem,hogy gazdaságtani értelemben nem feltétlen hasznos,de ez leginkább rövid távra vonatkozik. Ugyanis hosszútávon az emberek általános kedve(egészségügy) s a tudás több szeletével is rendelkező fiatal réteg kitermelése az ország teljesítményén és megítélésén javítana. Ellentétben a migrációs kérdéssel,ahol egy fenyegetettséggel jelenleg nem rendelkező nemzet vezetői állandóan harcolnak,ez lokális krízishelyzet. Egyszerűen nem igaz,hogy az EU csak úgy presszionálni tud minket,kimondottan úgy,hogy a kormány is ellene van. S pont ezért paradox a csapból állandóan ezt folyatni.
2019. máj. 24. 14:03
 36/45 anonim ***** válasza:
26%

31,32!!!

Én pontosan értem, amit mondani szándékoztok! 😄😄😄

Csakhogy én jól érthető, értelmezhető kérdést tettem fel abban a kérdésben amire a 31 hivatkozik!!!

Hogy a szövegértéssel gondok vannak, az nem az én fogyatékom! 😄 Az sem, ha az elveiteket kettős mércével szelektáljátok! 😄😄😄 Az inkább kínos és nem nekem! 😄😄😄

2019. máj. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 A kérdező kommentje:
#36:Miért alkalmaznék kettős mércét? Hol alkalmaztam? Mi a probléma a kérdésemmel?
2019. máj. 24. 14:58
 38/45 anonim ***** válasza:
26%

Kedves Kérdező!

A 31-es-re értettem a kettős mércét!

Feltettem egy általánosságra vonatkozó kérdést (amit ő belinkelt) A kiegészítésemben külön felhívtam a figyelmet az alaposan megfontolt válaszokra. Erre ő azon vergődött, hogy az általam felvetett elv nem általánosságban értendő, mint ahogy én kérdeztem, hanem csak a határon túli magyarok jogainak csorbítására, negatív diszkriminációjára! Aki rosszat akar az országnak arra nem,

2019. máj. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
0%

#32

"Azt nem szeretjük,hogy rengeteg kormánypárti szavazó véleményúnk szerint,lassan már mesébe illő hősként tekint az aktuális kormányra."

A probléma ott van, hogy "véleményünk szerint" vagyis EZT CSAK TI KÉPZELITEK!

Kitaláltok mindenféle ostobaságot, hogy a fidesz így meg úgy, a fideszesek ezt gondolják meg azt gondolják, majd ez alapján a kitalált hazugság alapján el is ítélitek őket.

Közben meg egyes egyedül ti tartjátok Orbánról, hogy mindennek ő az egyszemélyi döntnöke, ő minden probléma okozója, gerjesztője. Ti állítottátok hogy még ellenzékből is miatta (meg a fidesz miatt) nem tudott a ballib kormányzat jó döntéseket hozni stb. stb. Nem a fideszesek, nem a jobboldaliak tartják őt nagyobbra, mint amilyen, hanem ti. Orbán egy nagyon jó politikus, a legjobb miniszterelnöke az országnak aki eddig volt a rendszerváltás óta, de ennyi.

Azzal kezded a kérdésedben, hogy " Szívesen várom a vitaképes,értelmes kormányszimpatizánsokat!" majd helyeselsz amikor más meg leszólja a neked válaszolót.

Nem veszed figyelembe a tényeket, a valóságot és közben azt az az alapvető dolgot, hogy pontosan emiatt van egyre kevesebb ember aki az ellenzéki pártokra akarna szavazni. Minek? Olyanra szavazzanak aki szerint most minden rossz, minden pusztul és haldoklik, miközben nagyon jól látja, hogy jobban él mint amikor pont azok voltak kormányon akik most ellenzékből szövegelnek neki? Minek szavazzon olyanokra, akik be akarják neki mesélni, hogy összedől körülötte minden, miközben érzi, tapasztalja, hogy évről évre egyre jobb az élete, mindenhol épül és fejlődik az ország?

A kritika és teljes tagadás között nagy a különbség. Neked az a kritika, ha valaki veletek együtt harsogja, hogy itt minden rossz, ugyanakkor nem hiszed el, hogy az ellenoldalon állók nem tartanak mindent jónak vagy tökéletesnek. Akkor sem ha mondják neked. Igen nehéz úgy vitatkozni, hogy abból indulsz és oda érkezel ami a te fejedben létezik képként és nem ami meg a valóság, mindegy mit mondanak neked mások.

2019. máj. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:

32! Nem kérdező ért ő mindent, csak úgy csinál mintha nem értené, ha végigolvasod amit linkeltem, ott elég egyértelműen kiderül, hogy hülyének tetteti magát, ergo trollkodik. De a többi "kérdése" is ilyen, ez oké volna, mindig voltak ilyen szerencsétlenek, aki trollkodtak a neten, csak ha egyszer valaki odaf.s egy asztal közepére elég nevetséges, ha legközelebb pont az nyavalyog amiatt, hogy ha koszos a csésze, nem igaz? :-)

na mindegy, vitatkoztam én már vele régebben, ha elkezd hisztériázni, akkor tudod, hogy igazad van.

2019. máj. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!