Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért gondolja az ellenzék és...

Miért gondolja az ellenzék és a szimpatizánsaik, hogy folyamatos hazudozással többségbe tudnak kerülni?

Figyelt kérdés
Nem jó példával kéne szolgálni? Nem azt a látszatot kéne kelteni, hogy a társadalom egészének szeretnének egy jobb jövőt, amiért akár áldozathozatalra is képesek?
2019. máj. 24. 08:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Valóban, Orbán és bandája nem lop.

Ez:

- különösen nagy értékre elkövetett

- bűnszervezetben elkövetett

- hűtlen kezelés,

- sikkasztás

- befolyással üzérkedés


+ esetleg:

- közokirat hamisítás

- kényszerítés

- zsarolás


Valóban, amit csinálnak az nem felel meg a BTK lopás tényállásának.

2019. máj. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

8.

Azért az almát az almával, a kilót a kilóval hasonlítsunk már össze, mielőtt túlszoláriumoznád az arcod!!! 😄

2010 előtt konkrét ügyek, konkrét összegek és megszemélyesíthető károsultak voltak! Hadd ne soroljam se az ügyeket, se a bírósági ítéleteket. Jogerősen elítélt tolvajról megállapítani, hogy lopott, az nem rágalmazás, az tény!

2019. máj. 24. 10:07
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

#12

Oké, most már értem a logikádat. Ha van konkrét ügy, akkor lehet a kormányra azt mondani, hogy lop. Ezek alapján kimondható, hogy a fidesz lop, lásd például a simonka-ügyet, vagy a Fidelitas elnökének pénzhamisításos ügyét, vagy a pécsi fideszes képviselő, akit sikkasztásban való segítségért jogerősen elítéltek, stb...

2019. máj. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

"akkor sajnos az ellenzéki pártok és szimpatizánsaik is kezdenék átvenni a fidesz és híveik stílusát."


Mi van? Ott tartunk, hogy Jobbik kampányfilmben elhangzik az, hogy "ne hagyja, hogy hülyének nézzék"! Hát milyen stílus ez? Mediamarkt stílusa!!! Tényleg? Nem tartunk ott? Egymást demoralizálják! Ott tartunk... S akkor képesek populistának nyilvánítani a Fideszt. Semmi joguk nincs hozzá, még ha igazuk is van, kuss a neve annak, aki szintén az. Lassan így, ilyen stílusban kommunikálnak, ahogy most szóltam hozzád, úgy gondolom mi megtehetjük, mert ez egy teljesen más közeg, ahol mi beszélgetünk egymással, de Ők... Szégyen gyalázat, amit művelnek, a patkányozó, a hülyéző Jobbik, a prolizó proli és a többi... Trumpot megszégyenítő politikai kommunikáció zajlik Magyarországon. Ahogy beszélnek egymással a Parlamentben, na hogy az nem kerül élő egyenes adásba, arra azt mondom, hogy még jó, hogy nem!

Hiába tudok ill. tudnék igazat adni bizonyos ügyben/témában valakinek, ha annak a valakinek olyan a stílusa, hogy én szégyellem magamat miatta. (Túlzás nélkül, kínos!)

Ki igényli ezt? Te igényled? Ti igénylitek? Mert én nem! Olyan ez kb. mint mikor valami gusztustalan szenny műsort ad vmelyik ker.TV és azt mondják rá, hogy van rá igény... Hol? Ott, ahol 1 milliós nézettség az valami irdatlan nagy számnak tekinthető, holott közel 10 millióan vagyunk és ott ahol, "a másikon" is ugyanaz "megy" csak pepitában...

Fidesz persze az esetek többségében ezt a stílust meghagyja a médiájának, ill. az abban szereplőknek, míg az ellenzéki oldalon inkább a politikusok azok, akik ezzel a stílussal élnek, lehet mondani, hogy van némi különbség, de számomra nincs és ezt a Parlamentben bizonyítják is. Valahogy olyan érzést keltenek, mint az apjával veszekedő kamasz, ahol az apa tényleg egy f...kalap, de a gyerek meg tényleg egy kis hülye. Annyira unalmas, fárasztó, fullasztó ez az egész, előbb-utóbb mindenki így fogja ezt érezni, kinél meddig lehet elmenni, csupán ennyin múlik. Lehet, hogy ez régen is így volt, nem tudom, engem 2000-es évek közepétől érdekel a politika, én úgy látom, hogy rosszabb a helyzet, lényegesen rosszabb, s mivel minden lehetőség adott ma arra, hogy visszakövesd a történteket, ha megnézek egy 98-as Orbán - Horn vitát, ha megnézek egy 90-es évek béli vagy 2000-es évek béli kampányfilmet hááát azé' nehogy már az pont olyan, mint most.

2019. máj. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
A Fidesz teljes sikerre vitte a hazugság és lopás alapú kormányzást. Másnak miért ne menne.
2019. máj. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!