Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Május 26. -ai választás? Kire...

Május 26. -ai választás? Kire szavaztok?

Figyelt kérdés
Én még olvasgatom a pártok programjait, de egyszerűen nem tudok választani. Nekem a legfőbb pont, hogy foglalkozzunk a klímaváltozással, az oktatással és az egészségüggyel. Szerintetek melyik párt foglalkozik ezekkel leginkább? (Az is pont lenne, hogy minél modernebb és elfogadóbb változásokat támogassanak (pl. melegházasság, vagy a nem kilépés az únióból), ne a soros györgyözés menjen...) Nektek mi a véleményetek? (Légyszi tisztelettudóan írjatok véleményt, akkor is ha véleménykülönbség van, nem szeretem az állandó szapulást ami megy ha politikáról van szó. Írjatok érveket, hogy ti miért és melyik párt mellett döntöttetek.)

2019. máj. 25. 19:54
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
12%
Véresszájú szemkilövetőkre (A DK GYURCSÁNY MAGÁN JÁTSZÓTERE) ne szavazz azért.
2019. máj. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
na igen, pont ezért gondolkodom a momentumon vagy az lmp-n.
2019. máj. 25. 20:29
 13/27 anonim ***** válasza:
11%
Akkor a Fideszre akarsz szavazni? A Momentumnak sem az LMP-nek nincs a bejutási küszöbhöz kellő szavazótábora ha megszakadnak sem, teljesen biztosan a Fideszhez kerül minden szavazat amit rá adtok, csak szólok. Nem mintha én ennek örülnék, ez inkább szomorú de ettől még tény marad. Ha rájuk szavazol akkor az 'hajrá Fidesz'!
2019. máj. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
44%
A DK az Európai UNIO-hoz csatlakozást támogatja egyértelműen.
2019. máj. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
33%
Még pontosabban a DK az Európai egyesült államokhoz tartozás híve.
2019. máj. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
86%

#13 Nem igaz, hogy ha az LMP és a Momentum nem éri el az 5%-os küszöböt akkor mindkét hely a Fideszhez megy. A kérdés csak az, hogy ezt te is tudod vagy szándékosan vezetsz félre.


Ideje lenne már tisztességes döntéseket hozni a választópolgároknak és nem az alapján szavazni, hogy mit mondtak a közvéleménykutatók kinek van esélye meg kinek nem.

Szerintem egy elveszett szavazat is jobb, mint egy olyan amit egy olyan pártra adsz le aki nem a számodra legelfogadhatóbb politikát képviseli.

2019. máj. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
35%

Itt olvashatsz a DK programjáról.


file:///C:/Users/w/Downloads/soma.pdf

2019. máj. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

"Szerintem egy elveszett szavazat is jobb, mint egy olyan amit egy olyan pártra adsz le aki nem a számodra legelfogadhatóbb politikát képviseli."


A D'Hont módszer alapján pont, hogy nem vész el hanem a győzteshez kerül! Ahogy a nem egész mandátumok szavazatai is, csak azokkal nincs mit tenni, el kell fogadni. Ez tény, aki mást mond, na az az aki félrevezet vagy hazudik.

2019. máj. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
44%
* D'Hondt
2019. máj. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
0%
Borzasztóan romlott az összes párt a velejéig. Ezért szavazok a kutyapártra. Nincs olyan, hogy kevésbé rossz, van rossz meg jó.
2019. máj. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!