Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szavaztatok a DK-ra?

Miért szavaztatok a DK-ra?

Figyelt kérdés

attól a ténytől eltekintve, hogy Gyurcsány ott van

azaz mellőzzük, hogy "mert ő a kisebb rossz, ő is lopott de nem ennyit" stb.


Milyen ész érvek szólnak a DK mellett? Mivel győztek meg titeket? Akár linkelhettek is dolgokat, hogy miket tettek stb



2019. máj. 27. 17:02
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
48%
orbánt is ugyanúgy rühellem..Nem tudom miről beszéltek...Most is a jobbikra szavaztam
2019. máj. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
83%
Ők érveltek leginkabb a mellett hogy az euban maradjunk. Ami ha a fideszen múlik könnyen veszélybe kerülhet. A jobbik meg pártcsalad nélkül volt az euban így ők eleve kiestek ebből a szavazásból. Viszont belpolitikailag a jobbik van a legközelebb a realitáshoz es mo érdekeihez.
2019. máj. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

EU és Európa, együttműködés Európával.

Szimpatikus hölgy Dobrev Klára.

Gyurcsány értelmes, nagyon-nagyon okos, intelligens, jó kiállású, és jó humora is van.

Gyurcsány tehetséges.

Nem csak a DK-ra szavaztam, hanem az ellenzékre, több párt is szimpatikus volt, de csak egyre lehetett.

Liberális gondolataik miatt. Modern gondolataik miatt.

Gyűlöletmentességük miatt. Nagyképűségmentességük miatt. Orbán gyűlölködő emberekké változtatja magyar honfitársainkat. Orbán ellen is szavaztam. DK, Momentum, mindkettő sikerének örülök. És Vona Gábor nagy űrt hagyott maga után, de örülök a Jobbik néppártiasodásának. Ne a múltat nézzük, tanuljanak a hibáikból és tanuljon mindenki Orbán hibáiból, de már át kell venni a stafétabotot, mert ez már nem hogy unalmas, hanem káros is.

2019. máj. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!