Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nektek nem tűnik úgy, hogy...

Nektek nem tűnik úgy, hogy Puzsér Róbert csak játasza a "nagy megmondóembert"?

Figyelt kérdés

Az az érzésem, hogy Puzsér az örök kritikus akar lenni, aki mindig azt kritizálja, amit éppen a fiatalok úgy általában nem szeretnek, és ezzel próbál népszerű lenni.

Szóval pl. ha menő utálni "Justin Biebert" a fiatalok körében, akkor ő is ezt fogja tenni, hogy bevágódjon náluk.

Nektek mi erről a véleményetek?



2019. máj. 28. 20:54
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
*játsza, elnézést a hibáért
2019. máj. 28. 20:57
 2/20 anonim ***** válasza:
54%
Látszik hogy csak nagyon felületesen ismered Puzsér munkásságát, és úgy próbálsz véleményt alkotni. Egyébként nem, nekem nem tűnik úgy.
2019. máj. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
A Sznobjektívnek láttam néhány részét és Youtube-on szoktam tőle videókat nézni. Ezek, és a sajtónak adott nyilatkozatai alapján alakult ki bennem ez a kép. Lehet, hogy felületesen ismerem, ezért kérdezem a véleményeteket.
2019. máj. 28. 21:10
 4/20 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem sem játssza meg magát, ő hiteles ilyen tekintetben. Kimondja, amit gondol, érez.
2019. máj. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem is nagyon gagyi, ezt mondom mióta először találkoztam a "munkásságával". Tipikus szerencsétlen, aki valódi produktumot sosem tudna létrehozni, erre meg - valami furcsa és érthetetlen oknál fogva - volt igény. Amúgy olyanokat puffogtat, amire egy jobb családban nevelkedő, értelmesebb 14 éves is képes. Ha civilek akarnak okoskodni nagyközönség előtt és belépni esetleg a politikába, azt inkább valódi értelmes elméknek, tehetségeknek kellene megtenni (űrkutatók, csillagászok pl.), nem pedig a ő. Dehát perpill ez a társadalmi igény(telenség).
2019. máj. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
53%

"Tipikus szerencsétlen, aki valódi produktumot sosem tudna létrehozni,"


Saját könyv, saját tv-s, rádiós műsorok, újságcikkek. Gondolom ezek nem számítanak valódi produktumnak.

2019. máj. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
55%

"Saját könyv, saját tv-s, rádiós műsorok, újságcikkek. Gondolom ezek nem számítanak valódi produktumnak."


A minőség és a tartalom is számít. A 10 éves húgom is tud könyvet írni pl. a macskákról, ahogy tv műsort is tud róluk csinálni.

2019. máj. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
46%
De hogy értsd: semmi olyat nem adott még ki a kezei közül vagy nem mondott, ami hozzátett a világhoz. Új felfedezést sem tett. Ez így 0, ez van.
2019. máj. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem a zsidók szégyene C. Könyvére büszke lehet...


Szerintem általában szokott érvelni a mondandója mellett és látszik, hogy őszinte. Néha van, hogy téved és ezt nem akarja elismerni, de nem hazudik, mert magának sem ismeri el... Van ilyen, szerintem nem katasztrófa.

Szerintem amúgy elég értékes dolgo(ka)t alkotott eddig.

2019. máj. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

"De hogy értsd: semmi olyat nem adott még ki a kezei közül vagy nem mondott, ami hozzátett a világhoz. Új felfedezést sem tett. Ez így 0, ez van."


Ezt ennyi erővel rá lehetne húzni akár az összes médiaszemélyiségre az országban, nem csak Puzsérra.

2019. máj. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!