Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nektek nem tűnik úgy, hogy...

Nektek nem tűnik úgy, hogy Puzsér Róbert csak játasza a "nagy megmondóembert"?

Figyelt kérdés

Az az érzésem, hogy Puzsér az örök kritikus akar lenni, aki mindig azt kritizálja, amit éppen a fiatalok úgy általában nem szeretnek, és ezzel próbál népszerű lenni.

Szóval pl. ha menő utálni "Justin Biebert" a fiatalok körében, akkor ő is ezt fogja tenni, hogy bevágódjon náluk.

Nektek mi erről a véleményetek?



2019. máj. 28. 20:54
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
41%

"Ezt ennyi erővel rá lehetne húzni akár az összes médiaszemélyiségre az országban, nem csak Puzsérra."


Így van, sokakra, de azért nem mindegy, hogy egy Zacher Gábor osztja az észt (médiaszereplő is) vagy Frei Tamás / Baukó Éva, esetleg Puzsér. A médiaszemélyiség nem szitokszó, de azért érdemes színvonalat tartani.

2019. máj. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
6%
#7 na majd egy komcsi ürülékkupac mint te, aztán tudja mi a minőség... hát persze a bájerzsóti az a minőség ugye elvtárs?
2019. máj. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
63%

"#7 na majd egy komcsi ürülékkupac mint te, aztán tudja mi a minőség... hát persze a bájerzsóti az a minőség ugye elvtárs?"


A "megszólítást" nem értem, mert szám alapján nekem számoztad a mondandódat, a megszólítás viszont anyudé. Na, mindegy, biztos tévedtél: ha nekem szólt, nem neki és csak az eszedben járt, azért írtad le a nevét, nem szeretem Bayer Zsoltot, te viszont a stílusod alapján lehetnél a kávéfőzője vagy a táskahordója. Kis idő és talán a kocsiját is lemoshatnád, biztos jól kijönnétek, te kis proli.

2019. máj. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 RamboJudas ***** válasza:
18%

A Zacher egy valaki, egy Puzsér egy senki. Érdemes megnézni a vitájukat, ha már Zacher a referencia.


https://www.youtube.com/watch?v=mqOe5ibDqKM&t=953s

2019. máj. 29. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Hasonló a véleményem, itt írtam le a kérdésben:


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__9929..

2019. jún. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

"Amúgy olyanokat puffogtat, amire egy jobb családban nevelkedő, értelmesebb 14 éves is képes."


Jaj, de örülök, hogy ezt végre valaki kimondta! Nem is értem, amikor Puzsért azért avatják szentté, mert rájön olyan dolgokra, hogy Kis Grofó sz.....r.

2019. jún. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

""Ezt ennyi erővel rá lehetne húzni akár az összes médiaszemélyiségre az országban, nem csak Puzsérra.""


Sosem értettem ezt a fajta érvelést. Ez olyan mint hogy nem baj, ha a gyerekem 2-est kap fizikából, ha a többi gyerek is 2-est kapott. Majd mind belenyúlnak a konnektorba. Vagy amikor valaki feltesz egy kérdést, és a válaszolók azzal jönnek, hogy másnak is van ilyen baja. Nyilván másra is igaz a dolog, de a kérdező Puzsérra volt kíváncsi.

2019. jún. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
És amúgy mi az a hülyeség, amit PUzsér mond, hogy egy film skizofréniát okozhat?
2019. jún. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

"Amúgy olyanokat puffogtat, amire egy jobb családban nevelkedő, értelmesebb 14 éves is képes."


Ja, csak a magyar felnőtt társadalom nagy része el sem jut soha életében arra az intellektusra, hogy azok a gondolatok megfogalmazódjanak benne.

2019. jún. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Hallgassatok meg egy Önkényes Mérvadót vagy egy Hardtalkot Youtubeon, vagy mondjuk egy közös beszélgetést Kassai Lajossal vagy egy Magyar Hang cikket. Meg fogtok lepődni, hogy Puzsér nem csak olyan megállapításokat tud tenni, hogy Kis Grófo xar.
2019. jún. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!