Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mivel lehetne összehozni a...

Mivel lehetne összehozni a kormánypárti és ellenzéki embereket?

Figyelt kérdés
sajnos azt látni ma, hogy a magyar társadalom két részre szakadt, és magyar magyar ellen fordul

2019. máj. 30. 00:39
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
52%

Minden társadalom több "részre szakadt", mióta világ a világ.


Szóval ebben semmi új nincs, Magyarország ön,még István-Koppánytól Nagy Imre- Kádárig bőven vannak példák.


Nekem nem az egyetlen fontos dolog a politika, a baráti körömnek se, így aztán semmi negatív hatása nincs annak, hogy másfelé szavazunk.

2019. máj. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
21%
Nem tudom nekem fogalmam sincs hogy az ismerőseim kire szoktak szavazni csak azt tudom hogy eljárnak. Még a családtagjaimról sem tudom. Az emberek 90% nál szerintem ez így van. Még ha egy egy alkalommal elő is kerül beszélgetéseknél a politika az sosem megy el addig hogy én ezt a pártot védem ő a másikat ezt nem kötjük egymás orra alá olyan ez mint a segglyuk mindenkinek van de senki sem kíváncsi a másikéra
2019. máj. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
61%

Tudod Piros kalapács csak egy pici különbség van, hogy nem a s.gglyukad határozza meg 10 millió ember életét, hanem a politika. Ha s.gglyukad lenne döntéshelyzetben, akkor hidd el sokan lehúznák rólad a gatyát.


Egyébként sosem értettem ezt az idióta mentalitást, hogy "nembeszélünkróla" ilyenkor szoktam megkérdezni, hogy de azt megbeszélitek, hogy milyen legyen mondjuk az új nappali bútor nem? Vagy úgy általában a családban, ismerősök között vannak különböző álláspontok, egyes kérdésekben, amikben kompromisszumra van szükség nem igaz? Valószínűleg igen. Márpedig az színtiszta politika. Ha valaki azt mondaná, hogy sosem beszél meg a családtagjaival semmit, azért arra kicsit furcsán nézünk, de ha ezt a proli mentalitást képviseli, hogy "áánempolitizálunk" akkor az teljesen oké....hát nem oké, mert ugyanaz a kettő. Ha már itt tartunk az idióta szavunk is innen van, az idióta, jelentése: aki nem foglalkozik politikával. Ugyanis aki nem foglakozik politikával, ott már az ógörögök is érezték, hogy valami nincs rendben. Ma már a buta szinonimája lett, ez véletlen?

Én csak abban az emberben bízom, akiről tudom, hogy kire szavaz, ugyanis, aki ezt is titkolja előttem, az mi mást fog még? Az egész országra nézve hoz döntést közvetve rám is, és ezt titkolja előlem? Akkor ha a képembe hazudik vagy átver az is teljesen oké kellene legyen?

2019. máj. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
55%

10.

Érthetetlen a logikád! 😄

Azzal érvelsz, hogy jobban élni attól, amikor rosszabbul éltünk, az azért nem jó, mert ettől lehetne még jobban élni! 😊

Hidd el, azon vagyunk! 😉

Értem én, a böszmeséget azért fogadjuk el, mert 4 évig nem csináltak semmit, utána pedig válság volt....

Most pedig azért rossz, mert még nem tökéletes.... 😄😄😄,

Érvnek ugyan érv, de ugye nem baj, ha nem értek egyet vele? 😄

2019. máj. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
39%

Kakukkmarczy most megtisztelsz! Ha te valakivel nem értesz egyet akkor annak általában igaza van.

Meg ha érthetetlen a logikám, akkor hogyhogy nem tudsz vele egyetérteni? Elvégre akkor meg sem értetted, vagy csak rosszul, nem igaz? (egyébként ez a helyzet) Bár tény, hogy most szokásommal ellentétben nem bontottam le mindent, pontról pontra. A lényeg, hogy az a válaszoló, akitől idéztem nem e világon él, se azt nem érti, hogy ki miért nem szereti a Fideszt, se azt nem érti, hogy nem mindenki járt jobban, se azt nem érti, hogy miért nem szabad csak életszínvonalban mérni egy kormány teljesítményét amúgy "mindent" jól lát. :-DDD

2019. máj. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

#13, azért a barát attól barát, hogy kb. egyféle észjárásotok van a fontos dolgokban. De nem kell ennek azonosságnak lennie.

Nekem sok gyerekem van, neki egy. Ő magában dolgozik, én sok ember között.

Ő az egyik pártra szavaz én meg a másikra.

Okos emberek elvekről beszélnek, a butábbak meg emberekről tahóskodnak, de nem a a politika.

2019. máj. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
A politikusainkat egy nagy swinger-klubban kéne összehozni, aztán b....gassák egymást ha van gusztusuk - legalább addig sem csinálnak kárt az országnak!
2019. máj. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
0%

#6

Miért volt túlzott a rendőri erőszak? Talán hagyni kellett vonla az embereket molotov koktélozni? Milyen érzés lett volna, ha a gyenge rendőri fellépés miatt a házatokba repül egy molotov koktél?

Baromira birom, hogy jönnek nagy pofával a fideszesek, és nem tudatosul bennük, hogy ott emberek halhattak volna meg, még olyanok is, akiknek csak a közelben laknak és közük nincs hozzá.


Másrészről, ez tényleg a baloldalhoz köthető? Pont az mszp-szdsz kormány volt, aki ezekután még be is tiltotta gumilövedék használatát, és meg tudod mondani, hogy ki oldotta fel a tiltást? A fidesz, mivel ők is szívesen használják majd, amikor az embereket már nem tudják beetetni.


Továbbá, mikor is vette figyelembe a választások eredményét a fidesz? Kb. egyszer sem. Összellenzéki fellépés volt a rabszolga törvény ellen, ami 51%-nyi szavazót jelentett, és leszarták, amit az ellenzék mond. Ehhez hasonló fideszes gerinctelenség után a minimum, hogy nem gratulál senki valakinek, aki csalással szerzett kétharmadot.

2019. máj. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

18: Ennyi baromságot, te jó isten... Elég szomorú, hogy 16%-a a szavazóknak ennyi ésszel rendelkezik, habár így legalább érthető, hogy a Gyurcsány, hogy került az ellenzék élére.


1. Talán akkor a molotov koktélozókat kellett volna rongyosra verni, kétlem, hogy az sok embert zavart volna. Nem pedig random embereket a földre vágni és agyonverni meg a szemüket kilőni. Ezen kívül a molotov koktélozás azután kezdődött el, hogy a rendőrök elkezdtek vadállat módjára viselkedni amiért feldöntöttek egy kordont. Ami után egyébként egyből több százan futni kezdtek de mégis könnygázt lőttek közéjük.


"Baromira birom, hogy jönnek nagy pofával a fideszesek, és nem tudatosul bennük, hogy ott emberek halhattak volna meg, még olyanok is, akiknek csak a közelben laknak és közük nincs hozzá." Ja, de az nem baj, hogy a rendőrség is csak szerencsének köszönhetően nem nyírt ki valakit...


"Másrészről, ez tényleg a baloldalhoz köthető? Pont az mszp-szdsz kormány volt, aki ezekután még be is tiltotta gumilövedék használatát, és meg tudod mondani, hogy ki oldotta fel a tiltást? A fidesz, mivel ők is szívesen használják majd, amikor az embereket már nem tudják beetetni." Wow.. komolyan? A baloldal adta ki a parancsot tehát ők köthetők hozzá, ne legyél már ennyi suta. Azért lett utána betiltva mert érthető okokból az emberek túlnyomó többsége fel volt háborodva. Az, hogy betiltották csak kárelhárítás volt, se több, se kevesebb. A Fidesz eddig hányszor használta? Pontosan, 0, pedig azóta voltak ugyanolyan durva tüntetők akiknek simán ki lett volna lőve a szemük 2006-ban.

2019. máj. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

"kétlem, hogy az sok embert zavart volna"

Egyrészt, ezek az emberek nem egyesével mentek, szóval ezt a rendőrök sem tudják megoldani könnyen.

Márészről, de sokan, akik még nem is ismerték egymást ilyenkor egy oldaon állnak, szóval vigyáznak egymásra. Szintén voltak kő, üveg és egyéb tárgyak dobálása is. Akik szintén csak akkor lehetett volna kiemelni a tömegből, ha azt szétverik.

"random embereket a földre vágni és agyonverni meg a szemüket kilőni"

Nem random embereket vágtak földhöz, hanem akiket kellett. A szemüket pedig azonak lőtték ki, akik éárdek közösséget vállaltak ezekkel az emberekkel. Aki nem akar ebbe belekeveredni, az azután, hogy eldurvul elmegy. És szervez egy békés tüntetést, ha elégedetlen. De az, hogy nagypofával, habzó szájjal - ahogy te is - szidja a rendszert, és bólogat, hogy igen, gyújtsuk fel a rendőröket, abban tényleg benne van, hogy valami őt talál el, de ebben a fidesz által fizetett gyújtogat a felelősek elsősorban.

"Ezen kívül a molotov koktélozás azután kezdődött el, hogy a rendőrök elkezdtek vadállat módjára viselkedni amiért feldöntöttek egy kordont"

Ez meg simán hazugság. Nem így történt az egész.

A fidesz gyújtogatóknak fizetett, akik kirobbantották az egészet. Jó, az igaz, hogy nem gyújtogatással kezdődött, hanem dobálással, és később keményítettek be gyújtogatásra. De itt nem a rendőrök mentek ki és kezdték el szarrá verni az embereket. Láthatóan azt mondod vissza, amit a fidesz mondott, nem pedig ami történt.

"szerencsének köszönhetően nem nyírt ki valakit"

Kit kényszerített a rendőrség, hogy érdek közösséget vállaljon a gyújtogatókkal? Senki.

Aki kiment az saját akartából volt ott.

A rendőrség eszközei pedig szélsőséges esetben lehet megölésre használni, így az állításod elég nevetséges.

Amúgy pont az egyik fideszes nyilatkozott, hoyg a tömegbe éles lőszerrel kell bele lőni.

"A baloldal adta ki a parancsot"

Szintén hazugság. Több bírósági tárgyalás eredménye is azt mutatja, hogy nem volt hozzá közük, semmilyen parancsról nem volt szó a baloldal részéről.

Ebből megint látszik, hogy nem a tényeket veszed figyelembe, hanem amit a fdiesz mond.

"pedig azóta voltak ugyanolyan durva tüntetők"

Ez szintén hazugság. Eddig békés tüntetők voltak ahhoz képest. Ott a fidesz direkt fizetett embereknek a gyújtogatásért. Nem véletlenül őket nem lehetett a tömegben látni, mivel ott kormányváltásra készültek, azt hitték belebukik a kormány, és ők jönnek. Szóval fontos volt, hogy ne lássa őket senki.

Cserébe a fidsez megígérte, hogy kihozza ezeket az embereket a börtönből. És milyen törvényt is hozott 2010 után? Akit csak rendőri szemtanúk láttak, azokat kiengedik. Szóval, ha a tömegből senki nem tanuskodott az adott ember ellen, akkor szabad. És pedig nem fog tanuskodni, mivel egy oldalon álltak a tömegben.

2019. máj. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!