Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mivel lehetne összehozni a...

Mivel lehetne összehozni a kormánypárti és ellenzéki embereket?

Figyelt kérdés
sajnos azt látni ma, hogy a magyar társadalom két részre szakadt, és magyar magyar ellen fordul

2019. máj. 30. 00:39
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
29%

Kedveskéim!

Erről beszélek! Lám-lám 2006-ban a jól begyakorolt kotta! És nem tágítanak! 😄 A böszme kormány felállított vizsgálóbizottság is megállapította, hogy a rendőri intézkedések túlzottak voltak, olykor szakszerűtlenek és sok volt a szabálytalanság Ehhez képest a mentelmi joggal rendelkező Révész Máriuszt eszméletlenre verték, holott semmi köze nem volt az utcai csetepatéhoz, hiszen a saját pártjának békés rendezvényéről ment haza az Astoriától.

És azon rendőrök, akik viperáztak (tiltott eszköz) azok pedig megálmodták, hogy kődobálás, netán molotov koktélozás lesz és szolgálatba lépés előtt magukhoz vették.., Aha....

Na, ezért nem nyújtok az ilyeneknek békejobbot, akik csak nyomják a begyakorolt mantrát....

Az ismerettségi körömben is vannak ilyenek... Bár vannak olyamok is, akik akkoriban hasonlóan gondolták, mint a böszme védők, de azóta átgondolták, mert belegondolt, hogy most ő van ellenzéki oldalon és nem tetszene neki a viperázás....

2019. máj. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
#20, jól sejtem, hogy te nem voltál se a TV székháznál,se az Astoriánál, sem a Deák téren, ugye?
2019. máj. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

"hogy a rendőri intézkedések túlzottak voltak"

Ebből hol következik, hogy békés tüntetők voltak? Nem amellett érveltem eddig se, hogy tökéletes a rendőrség. Amellett érveltem eddig is, hogy ott nem, egyrészt, nem csak a rendőrök voltak durvák, illetve nem ők kezdték, másrészt, hogy ez nem a baloldalhoz köthető.

Mellesleg ebből az állításodból következik, hogy a baloldalnak tényleg semmi köze, mivel ha nagyon akarják, akkor kimossák magukat koncepciós perrel. Ami szerinted a nagyon diktatórikus baloldal nem vetemedett. Erre két magyarázat van, vagy nem olyan diktatórikus, mint állítod. Ekkor pedig hazudtál, hogy valójában milyen is a baloldal. Vagy az általuk hozott döntés teljesen mindegy volt, mivel nem az ő parancsukra történtek a dolgok, amiből megint következik, hogy hazudsz, és nem olyan a baloldal, mint állítod.

Tehát minden esetben ott tartunk, hogy hazudtál.


"akik csak nyomják a begyakorolt mantrát"

Akkor magadat nagyon utálhatod, mivel eddig csak olyan állításokat hallottam, amit vagy bíróság cáfolt, vagy amúgy sem volt alapja, és csak a fidesz képzelegte ezt.

Mellesleg a fidesz általi tömegbe lövetésekről szóló kijelentés még mindig létezik. :)


Amúgy egyáltalán nem vagyok baloldali. Még politikai tesztek szerint sem, és sosem szavaztam a baloldalra. Pusztán a hazugságaid zavarnak.


#20

Igazad van. A tények annak függvényében változnak, hogy mikor hol jártam. Pl. ha tegnap Nyíregyházan lettem volna, akkor lehet hogy mostanra lapos lenne a Föld. Logikus állítás. :DDD

2019. máj. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
#22-et akartam írni :c
2019. máj. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

23.

A bíróság 2010 után több ezer "statáriális" pert semmissé.

A kormány vizsgálóbizottsága is elmarasztalta a rendőrséget. Tehát, túlzott, szakszerűtlen munkáért ez jár?

Kukk, csak a linkembe, te szerencsétlen! Mielőtt hazugsággal illetsz valakit! (Lesz ott egy másik kitüntetett is! A fővárosi Rebisz parancsnoka!)

[link]

2019. máj. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
2019. máj. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

#25

Öööö... az a link semmiben sem cáfol engem.

Mellesleg a 2010 utáni perek semmissé tétele bizonyítja, hogy a fidesz felbérelt emberei gyújtogattak.

Az, hogy kitüntetéseket osztogatnak az, egyrészt senki se érdekel. Másrészt, a témához semmi köze.

A bírói ítéleketről volt szó, amikről azt állítottad, hogy már az mszp-szdsz kormány vizsgálóbizottsága szerint is túlkapások voltak. Most megint azzal jössz, hogy politikai nyomással döntenek.

Tehát vagy tényleg politikai nyomással döntenek, viszont akkor ez a vizsgálóbizottság esetében is igaz, amiből az következik, hogy a baloldalnak semmi köze az egészhez, tehát hazudtál.

Vagy nem politikai nyomással döntenek, akkor viszont a kormány nem olyan rossz, mint ahogy állítod, vagyis megint hazudtál.

Tehát még mindig ott tartunk, hogy vagy hazudtál, vagy hazudtál.


Az meg csak kicsit nevetséges, hogy kb. újra le kellett írnom a kommentem, mert első olvasásra nem sikerült felfognod.

2019. máj. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

27.

Kedves fóbiás!

A másik link dátumát láttad??? 😄😄😄 2008!!!! És úgy kezdődik: Újabb per...

2019. máj. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Igen, ami még mindig azt bizonyítja, hogy semmilyen politikai nyomás nem volt, tehát egyrészt, a baloldalnak ehhez semmi köze. Másrészt, az állítólagos borzalmas kormány, mégsem volt olyan borzalmas, mint állítottad.

Ezekkel engem támasztottál alá, és bizonyítottad, hogy hazudtál, amikor a nagyon rossz kormányról beszéltél.

2019. máj. 31. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Visszatérve a kérdéshez, látva a 29-es szánalmas vergődését, ahogy a 2006-os hatalom és rendőri túlkapásokat védi, akkor felmerül az emberben, egyáltalán érdemes az ilyen emberre időt fecsérelni? Egyet hajtogat, mint Bodó, amikor a bor árát kérik! 😄 Miért? Mert a cél szentesíti az eszközt alapon, nagyvonalúan értelmezi a demokráciát és a rendvédelmi szervek törvényességére, szakszerűségére vonatkozó szabàlyok betartását.

(Sehol az unióban nem vertek meg rendőrök következmények nélkül mentelmi joggal rendelkező képviselőt a rendőrök, csak nálunk. Itt, kitüntetés és díszpolgári cím járt érte, nem leváltás!)

2019. máj. 31. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!