Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem kéne Cseh Katalinnak...

Nem kéne Cseh Katalinnak nyilvánosan bocsánatot kérni a pszichopata “botmixeres” ügyéért?

Figyelt kérdés
Borzasztó,hogy ilyen kijelentéseket tesz és jóízűt röhög ilyenen egy nő.Mint egy szadista,pszichopata komolyan mondom.Felháborító

2019. máj. 30. 17:44
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
76%

Cseh Katalin fiatal, nő és liberális. Ráadásul 3x annyi szavazatot kapott a pártja, mint 1 éve. A fidesz ehhez képest 1 millió szavazattal kevesebbet kapott.

Mindenképpen rontani akarjak a hitelét és az élő fába is belekötnek, csak hogy szapuljàk.

Szerintem semmi nem történt, csak a fideszesek színvonalát jelzi, hogy egy része azt hiszi ő maga mondta a hasonlatot.

Egyébként meg orvosként szerintem teljesen ok ez a beszélgetés, jobban érti az abortuszt, mint bárki más

2019. jún. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
79%

Egyébként Cseh Katalin folyamatosan kampányol amellett, hogy előzzük meg az abortuszt és legyen ingyenes a fogamzásgátló a ràszorulò nőknek. Jobban tájékozott és kreatìvabb a témában, mint a legtöbb politikus. Egy mondatot kiragadni, amit nem is ő mondott, nem túl értelmes dolog.

Minden jót kérdező, ha van időd hallgasd meg az egész beszélgetést,

2019. jún. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
14%

41-42

Egy éve MAGYAR parlamenti választás volt. A mostani EU-s választáson jóval többen vettek részt, mint eusokon szoktak.

A Momentum mellett külföldiek kampányoltak, akiknek érdekük a zavarkeltés mindenütt, a liberális -szó szerint, láthatóan az eu parlamentben fröcsögők-, a saját hazájukban háttér nélküliek.

Ez az előkerült beszélgetés csak a jéghegy csúcsa lesz, akárki meglátja.


A neten én is orvos -is- vagyok. Meg minden más, ami éppen a kérdéshez passzol...

2019. jún. 3. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
69%

43# látom nem megy a szövegértés. Nem én vagyok orvos, hanem Cseh Katalin. Rá írtam, hogy miért ne beszélhetett volna az abortuszròl, amikor végzett orvos és nőgyógyász rezidens volt? Jobban képben van a témában, mint egy laikus..

Egyébként nyilván más volt a részvételi arány, de tény, hogy ők 3x annyi szavazatot kaptak még így is, mint 1 éve.

A fidesz valószínűleg megijedt,azért nem mindennapos, hogy egy "jelentéktelen" 3%-os párt két mandàtumot is elvigyen. Nem számoltak rá, úgyhogy most indul a lejáratò kampány.

2019. jún. 3. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
57%
07:14: ne etesd a trollt, ez a 43 %-os az egyik legirritálóbb Fidesz-propagandista az egész oldalon.
2019. jún. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!