Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem kéne Cseh Katalinnak...

Nem kéne Cseh Katalinnak nyilvánosan bocsánatot kérni a pszichopata “botmixeres” ügyéért?

Figyelt kérdés
Borzasztó,hogy ilyen kijelentéseket tesz és jóízűt röhög ilyenen egy nő.Mint egy szadista,pszichopata komolyan mondom.Felháborító

2019. máj. 30. 17:44
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
44%

20

Azt tudhatod, hogy a Momentumosok családjában felülreprezentáltak a bírók és hasonló, még a régi rendszerből átmentett jó káderek.

Akkor miről is beszélsz?

A bíróságokon még nem történt meg a rendszerváltás, vagy hívjuk bárminek is. OLyan emberek gyakorló bírók még ma is, akiket a saját szüleik munkásmozgalmi múltja miatt vettek föl a jogra, és akárhogy is tanultak, ki sem lehetett rúgni őket.

2019. máj. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
55%

Tudod mi felülreprezentált még a bíróságokon? A fideszes befolyás...


Ezzel a hülye kifogással amit használsz kvázi egy 20 évre bebiztosítottad a konteót, hogy a momentum érinthetetlen a bíróságokon, és amikor mégsem, az csak a látszatnak kell biztos...


Mo.-on tényleg egész magas a közintézményekkel szembeni bizalmatlanság, de nem látom be, hogy egyszerű helyreigazítási ügyekben miért lenne a momentum specifikusan védett. Vagy úgy bármiben is.

2019. máj. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
65%

Sok politikus ennél durvábbakat is mond már a politikus karrierje alatt, mégis marad, nem mond le.

Katka nőgyógyászként beszélt, nem politikusként akkor még. Miért kéne lemondania? Egyébként valószínű neki és a beszélgető partnerének több fogalma van az abortuszrol, mint egy hétköznapi embernek. Ha morbid is a hasonlat, gondolom a valósághoz hasonló.

2019. jún. 1. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem is botmixerhez hasonlít az eszköz, szerintem jópofa elnevezés. Ettől függetlenül én az abortusz minden formáját betiltanám. Na ilyenkor mivan?


Gondolom a zebrát is szigorúan gyalogátkelőnek nevezed, és aki zebrának meri nevezni, az aberrált és ki kéne végezni, aki nem tartja tiszteletben a közúti balesetben elhunytakat.

2019. jún. 1. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 A kérdező kommentje:
Egy politikus se mondott még ilyen durvát.
2019. jún. 1. 12:51
 26/45 anonim ***** válasza:
65%

Kövér "kössék fel magukat" beszéd: nem mondott le

Torgyán "liberális férgek" beszéd: nem mondott le

Csurka cigánygenetikus beszéd: nem mondott le

Lázár "annyit is ér" beszéd: nem mondott le

Pócs a cigánybetüzelő: nem mondott le

Szalay "ennyi hülye vén krvát": nem mondott le

Bangóné "sok a patkány" beszéd: nem mondott le.

Gyöngyösi listázós beszéd: nem mondott le.

Jakab zsidós vicc: nem mondott le.

Szilágyi antiszemita beszéd: nem mondott le.

Kulcsár antiszemita beszéd: nem mondott le.

Sneider röhög a homofób vicceken és a menyasszonya karlendítésén: nem mondott le.

Takó SS pólós KKK mémes komment: nem mondott le.

Toroczkai karlengetése: nem mondott le.

Szegedi zsidó beszéde: nem mondott le.

Nem is sorolom tovább, gyakorlatilag majdnem mindenki vállalhatatlan, aki a régi Jobbikban érintett volt. Természetesen a néppártosodás előtt egyiknek se lett következménye.

2019. jún. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 A kérdező kommentje:
Ezek semmi a botmixerhez képest
2019. jún. 1. 13:47
 28/45 anonim ***** válasza:
80%

Továbbra se értem, hogy mi az elítélendő ebben. A botmixer egy sebészi eszköz eufemizmusa. A beszélgetésből kiderül, hogy itthon közszájon forog (mondjuk én nem hallottam). Katka pedig a Rottendami Egyetemen foglalkozott az abortusz kutatásával, azért nevetett, mert ezt a hasonlatot még nem hallotta.


Hogyha belehallgattál volna a beszélgetésbe és nem csak a Fidesz média által kiadott 10 másodpercbe (nem kell végig hallgatni, elég csak az első három percet vagy az utolsó egy percet), ahol kijelenti, hogy annak örülne a legjobban, ha nem lenne szükség abortuszra, és a helyzet elkerülését szorgalmazná. A beszélgetésből nem derül ki, hogy ő személy szerint szigorítaná-e az abortusz törvényt, de végig problémának nevezte azt, hogy Magyarországon túl sokan fordulnak abortuszhoz. Mellesleg a Fidesz családtámogatási programjait is megvédte.


De titeket úgysem érdekel az, hogy ő mit gondol. Ti mindig csak kiragadtok egyetlen egy részletet a beszélgetésből, és azt felnagyítjátok. Még csak arra se veszitek a fáradtságot, hogy megkérdezzétek, hogy elmondja a véleményét. Egyből "szadista, pszichopata" bárki, amit a királyi tévé kijelöl magának.

2019. jún. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
21%

26

A lista nem nemzetközi színtéren TAPASZTALT embereket sorol. Akik a hazájukat képviselik nemzetközi szervezetekben.

Viszont a Csehnek ebben már tapasztalata van, vagy legalábbis úgy mutatja.


Másrészről amiket mondtak, azok sem mérhetők ugyanazzal a mércével, mint egy botmixerféle hasonlítás emberi élet kioltására.

Ha valóban vannak orvosok, akik ilyesmivel viccelődnek, az nagyon szomorú, sőt etikailag-erkölcsileg elmarasztalható.


Az egyetlen, ami a listán erőszakra asszociálhat, az a kötél szó használata. Amit meg a hétköznapi nyelvben szerintem gyakran használunk saját magunkra, amikor kilátástalannak tűnő helyzetbe kerülünk. Ellentétben a botmixer abortuszra használatával.


Az biztos, hogy én többet hallani sem akarok botmixerről, nem hogy használnám ezután valaha is.

2019. jún. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
77%

Aha, el tudom képzelni, hogy micsoda botrány lenne, ha mondjuk egy atombombát fatboynak neveznének... ja várjunk csak!


A fegyverek elsütőbillentyűjét is ravasznak nevezik, pedig ugyanúgy ölnek vele.


Az erőltetett magyarázkodás - illetve az a tény, hogy a felvétel 4 éve mindenki számára elérhető volt és sokan látták - nagyon jól rámutat, hogy ez egyszerű propaganda. Továbbra se értem, hogy hogy lesz ettől valaki pszichopata. Ellenben célszerű megnézni, hogy a videó alatt és Cseh Katalin Facebook oldalán hányféleképpen akarják feldarabolni a nőt. Természetesen ők nem pszichopaták, mert ők a ti holdudvarotokba tartozik.

2019. jún. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!