Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy értelmes, intelligens...

Egy értelmes, intelligens embert, aki szerint Orbán Viktor jóságos, tisztességes és a kormány jó, hogyan lehetne meggyőzni arról, hogy rosszul vélekedik?

Figyelt kérdés

2019. máj. 30. 19:03
1 2 3 4 5 6
 11/56 Alain Delon ***** válasza:
90%
Mensa tag... Az ún. magas intelligenciájúak között vannak sorozatgyilkosok, sikkasztók, maffiózók.
2019. máj. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 A kérdező kommentje:
#11: uh, ez elég ijesztő. de ő szerencsére nem ilyen.
2019. máj. 30. 19:34
 13/56 anonim ***** válasza:
65%
A Mensában szerencsére alulreprezentáltak a jobbosok, fideszesek, de azért sajnos van néhány. Mikor beléptem, megdöbbentett, hogy egyáltalán van valamennyi.
2019. máj. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 A kérdező kommentje:
Nem tudom elhinni, hogy ennyire értelmes ember ennyire vak legyen
2019. máj. 30. 19:41
 15/56 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem próbálj meg túllépni ezen, valószínűleg úgysem fogja keresni a társaságodat ezután.

Egyébként nekem is van hasonló emlékem régről, a lány kifejezetten intelligens volt, jó társaság, de meglehetősen távol az én világnézetemtől. Viszont én nem tettem ma divattá lett fogadalmat, hogy "nem szexelek liberálissal" , úgyhogy életem egyik legfergetegesebb kefélése fűződik hozzá.

2019. máj. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 A kérdező kommentje:

Igazából ez január 1-jén történt...

Nyár óta ismertük egymást, és azért rossz ez nekem, mert legjobb barátok lettünk, és olyanokat osztottam meg magamról, amiket senki másnak nem mertem, de azt hittem, neki nyugodtan elmondhatom. Hát hiba volt.

Egyszer találkoztunk csak, de tervben volt még több, csak aztán meg ez történt.

Én írtam neki utoljára (kérdés), azt jan. 1-jén leláttamozta és azóta se írt vissza.


Soha senkivel nem jöttem még ki olyan jól, mint vele.

Magamat is hibáztatom, mert kár volt felemlegetnem OV-t.

2019. máj. 30. 19:48
 17/56 anonim ***** válasza:
10%

"A Mensában szerencsére alulreprezentáltak a jobbosok, fideszesek, de azért sajnos van néhány. "

Fidesz szimpatizánsként: bőven Mensa-kompatibilis vagyok, de nem tartottam lényegesnek azt, hogy taggá váljak. Ha jellemzően hozzád hasonlókból áll a tagság, akkor nem sokat vesztettem.

2019. máj. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
15%

Kedves Kérdező!

Mi vagy te? Hittérítő??? 😄

Egyébként engem meg lehet győzni. De mit érsz el vele, ha meggyőztél és belátom, hogy ez a kormány nem jó? Mi történik? Ne szavazzak senkire?

Mi a célod a meggyőzéssel? Tudsz jobb ajánlatot, vagy csak csatlakozzam azokhoz, akik nem bánják, hogy mi következik, csak ez ne legyen?

2019. máj. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
74%
Miért kellene meggyőzni az ilyeneket? Ki kell menekíteni az országból a rendes embereket, a fideszesek pedig éljenek boldogan a Balkánon. Ez ennyire egyszerű.
2019. máj. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
73%
Meséld el neki a welt 2000 kalandját a fidesszel,vagy a fóti gyermekvárosét,vagy a most folyó mta dolgot. Ne győzködd csak meséld el neki tényszerűen. Kerdezd még arról,hogy a 16ban véget ért migráns témával szerinte miért kampányol még 19ben is a kormány amikor 3 eve nem aktuális.
2019. máj. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!