Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti szavaznátok Kálmán Olgára...

Ti szavaznátok Kálmán Olgára főpolgármesternek?

Figyelt kérdés

2019. jún. 6. 15:36
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
26%

Nem.

Puzsérra szavazok. Ha ő nem indul, talán a Momentum jelöltjere. Ha ő sem, nem szavazok.

2019. jún. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
71%
Nem. A mentalitása, a harcmodora tetszik, jó, de ő nem oda való.
2019. jún. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
48%
Nem..
2019. jún. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
15%

Én igen,de vidéki vagyok,így engem ez nem érint.

Ha budapesti lennék rá szavaznék.

2019. jún. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
34%
Először villantson cicit, aztán meglátjuk!
2019. jún. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Az egy igazi álom összecsapás lenne, amikor Puzsér és Kálmán Olga leülnének vitatkozni. :-)
2019. jún. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Tarlóssal az a bajom, hogy asszisztál ehhez a rendszerhez. Szimpatikusabb, mint a fideszes párttagok ugyan, de pl a 2030-as BM terv abszolút nem tetszik. A közlekedésfejlesztésről nekem más elképzeléseim vannak. BKK-t megszüntetni, amikor úgy ahogy, de működik, megszoktuk. Mitöl lenne jobb, ha megszüntetnék??? Vitézy amúgy az ellenzékiek által is támogatott vezető volt. Azért kellett elmozdítani, mert Tarlós nem bírja, ha vkinek más a véleménye, mint neki, és ezt hangoztatja és meg is akarja valósítani.

Kálmán, Puzsér, Karácsony csak egy arc lenne, akinek vétójoga van bizonyos esetekben, de úgyse egy személyben döntenek a valóságban. Amúgy érdekes lenne Tarlós egy többnyire ellenzéki városvezetéssel.

Kíváncsi vagyok, hogy Pálinkásék végül ki mögé állnak be. Van egy tippem, hogy nem Puzsér lesz az.

Puzsér hiába monfja, hogy a programra kell szavazni, nem az emberre. Ebben részben igaza is van, de a politikában ez nem így működik. Még az LMP-t se tudta megtartani támogatónak, őket is minősítette, aminek látjuk az eredményét. Az emberi természet nem kivehető a modellből. Nem érzelemmentes robotok szavaznak...

2019. jún. 7. 14:22
 18/23 A kérdező kommentje:
Mitől*** (mobil)
2019. jún. 7. 14:24
 19/23 anonim ***** válasza:
61%

Nekem Kálmán Olga az eddigi műsorvezetői munkássága alapján nem hiteles és nem emberséges figura. Sose tudott egy kicsit sem elvonatkoztatni a baloldali irányultságától, pedig egy riporternek legalábbis erre kellene törekednie. Gyakran egyszerűen csak a riportalany zavarba hozása volt a célja.

Puzsér szerintem sokkal inkább képes több oldalról vizsgálni egy ügyet, és bár ő is lehengerlően tudatja az álláspontját, sosem akarja megalázni a vitapartnerét, nem személyeskedik.

2019. jún. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Igen a bajszor xar is egy ilyen mondat volt tőle... Félreértés ne essék Áder János egy bajszor xar. :DD
2019. jún. 7. 19:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!