Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem lehet, hogy azért (is)...

Nem lehet, hogy azért (is) menekülnek innen a fiatalok mert nincs érdemi munkalehetőség?

Figyelt kérdés

A munkaerő hiány ellenére egyre több fiatal munkanélkülit ismerek. Elvégezték sokan az egyetemet, de nincs munkájuk már egy év után sem. Szakmunkásoknál is hasonló a helyzet. Akik elvégeznek egy szakmunkásképzőt vagy okjt, azoknak csak egy kis töredékének sikerül elhelyezkednie a szakmájában.

Tehát valódi, érdemi munkalehetőségből nincs sok. Ami tényleg van, hogy 3 műszakban egy tömegtermelő gyárba felvesznek dolgozni a szalag mellé éhbérért, a külföldi bérek töredékéért, csakhogy ez nem élet. A legtöbb afrikai sem dolgozna ilyen rabszolgamunkát megélhetésért.

Valójában ezért húznak el innen a fiatalok, mert itt ez van? Ez az ország csak erre nyújt nekik lehetőséget és ebből köszönik szépen nem kérnek?


2019. jún. 7. 10:47
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Tudod Takács senki se vonna kérdőre, ha nem teregetnéd ki az állítólagos magánéletedet, mit gondolsz miért nem tudsz rólam semmit?


pontosan azért, mert nem akarom, hogy tudjál. Te meg orrba-szájba meséled, hogy ki vagy mi vagy, akkor ne csodálkozol, ha valaki rákérdez.


Tudod, ha önként kiugrassz a tizedikről, nem a gravitációt kell szidni.

2019. jún. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Értem. Szóval én nem mondok igazat mert elmondom magamról az igazat és te mondasz igazat, mert te semmit nem mondasz el csak másokat faggatsz róla.

Aha.

Akkor maradjunk annyiban hogy itt te kamuzol, mivel nem cáfoltad, így mondhatom, hogy azért fizetnek, hogy bele köss másokba és propagandát terjessz. Értem.

2019. jún. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Ez már annyira szánni való vergődés.


Jó tanács ne mondjál magadról semmit, nem fog senki se rákérdezni semmire. Nem kerülsz önellentmondásba magaddal, mint szoktál.

2019. jún. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

#23

Nem kerültem önellentmondásba magamról. Akkor sem ha te nem vagy képes felfogni.

2019. jún. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!