Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon miért kategoriz...

Magyarországon miért kategorizálták be az embereket Fideszes és ellenzéki csoportba?

Figyelt kérdés
Mert most ha valaki kritizálja a Momentumot vagy Gyurcsányt,az már egyből fideszbérenc trollnak van nyilvánítva.Pedig lehet,hogy Jobbikos vagy épp LMP-s.Vannak,akiknek nem tetszik az ellenzéki összefogás gondolata,mert nem szimpatizál az összes ellenzéki párttal

2019. jún. 12. 23:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az angolok sem szimpatizáltak a szovjetekkel, mégis összefogtak velük a nácik ellen.
2019. jún. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez régen is így volt: Ha MIÉP szavazó voltál akkor rögtön megkaptad, hogy a Fideszt gyengíted, szóval nem új dologról van szó.
2019. jún. 13. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De attól hogy nem szeretem a Momentumot,még nem vagyok Fideszes
2019. jún. 13. 01:56
 4/12 anonim ***** válasza:
51%

Mert vannak prioritások.

A fidesz-ellenzék különbséget talán úgy lehetne megfogalmazni, hogy antidemokratikusság-demokratikusság. Ha valakinek nem a fidesszel van a legnagyobb baja, akkor őt nem zavarja, hogy egy párt leépíti a demokráciát az országban. Mivel az pont ennek a pártnak kedvez, hogy a demokratikus párt szimpatizánsai egymásnak esnek.

Nyilván szar (volt) pl. Gyurcsány, de létezett még demokrácia. Vita volt a közTV-n, ez ma már elképzelhetetlen.


Ahogy az első válaszoló mondta. Nem elkezdték a szovjetek mondani, hogy milyen szarok, hanem itt van ez a mindkettőnket fenyegető hatalom, oké, hogy nem bírjuk egymást, de őt még annyira se.

Az embernek tudnia kell, hogy mikor van helye megfogalmaznia kritikát a másikkal szemben és mikor nincs.

2019. jún. 13. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Jelenleg, ha az ellenzék ellen bármilyen módon teszel, azzal a fideszt erősíted! Nem számít, ki indul ősszel a legerősebb jelöltre kell szavazni, mert ha nem ezt teszed, a fideszre szavazol átvitten! így nem engedheted meg magadnak, hogy kritizáld nyilvánosan a momentumot, vagy a DK-t. Amúgy az LMP fidesz fiókpárt volt, a Jobbik úgyszintén, szóval ők azért nem tartoznak a valódi ellenzék közé.
2019. jún. 13. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
23%
Azért, mert vannak a fideszesek és vannak az ellenzékiek.
2019. jún. 13. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Koplárovics Béci ***** válasza:
39%

"Magyarországon miért kategorizálták be az embereket Fideszes és ellenzéki csoportba?"


Mert egyik párt elvakult hívői sem értelmesebbek a másiknál.

2019. jún. 13. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%

6: Meg az az 57%-a a lakosságnak akik se nem Fideszesek, se nem ellenzékiek, hanem szimplán utálják az összes pártot. Ettől függetlenül az agyhalott emberek akik csak annyira képesek, hogy "rohadt szektás FideSSbérenc" meg "rohadt

hazaáruló sorosbérenc", ugyanúgy kategorizálják őket attól függően, hogy épp kiről beszélnek.


Néha elgondolkozok, hogy az emberek akarják-e egyáltalán, hogy jobb legyen a helyzet. Manapság úgy néz ki, hogy az emberek legnagyobb öröme az ha beülhetnek a gép elé és szarrá olthatják egymást ahelyett, hogy elkezdenének kicsit gondolkozni vagy tenni valamit az ellen amit nem szeretnek.

2019. jún. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Mert "osobisztán" ez az ország.


A lakosság 95% olyan 2 bites aggyal rendelkezik ami 2 ideológiánál többet képtelen felfogni.


Másik ugyan ilyen példa:

-Keresztény vagy?

-Nem

-De azért hiszel istenben?

-Nem

-De karácsonyt csak tartotok?

-Nem

-Jaaa értem te muszlim vagy?

-NEM!!! ATEISTA VAGYOK !!!


Áll birkán és nem érti hogy nem vagyok muszlim amikor nem vagyok keresztény......

2019. jún. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

'Manapság úgy néz ki, hogy az emberek legnagyobb öröme az ha beülhetnek a gép elé és szarrá olthatják egymást ahelyett, hogy elkezdenének kicsit gondolkozni vagy tenni valamit az ellen amit nem szeretnek.'


Mert az előbbit sokkal könnyebb megtenni. Gondolkozni manapság lassan luxusnak számít :)

2019. jún. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!