Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem tudom hogy kellene viselke...

Nem tudom hogy kellene viselkednem legjobb barátnőmmel a tegnapi veszekedés után. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Tegnap két héten belül másodszor vesztem össze az egyik, ha nem A legjobb barátnőmmel. A két héttel ezelőtti vita után nem beszéltünk 5 napig, aztán kibékültünk és utána nagyon nagy imádás volt vagy két napig. Aztán én úgy éreztem, hogy valami más lett a barátságunkban, kevesebbet beszélünk, néha kicsit nemtörődöm módon válaszol, stb.

Tegnap egy olyanon vesztünk össze, hogy mondtam, hogy a legjobb barátok a másik mellé állnának egy vitában, ő pedig azt mondta, hogy "mi van ha két másik van?"

Ezen én hisztit csaptam... mert állítása szerint az a csaj csak haverja, és szerintem meg a haverral szemben is a barátnő mellé kellene állnia. Azt mondta, hogy unja hogy (szerinte) nem létező problémákon kezdek el vitatkozni. Kibékültünk, de azóta nem keresett, meg este is flegmább volt. Nem tudom, hogy most meghúzzam magam kussban, vagy pont hogy viselkedjek úgy mint a veszekedés előtt. :/

Jah, csak netről ismerjük egymást, egy éve. Idén nyáron tervezünk talizni.


Ő 23/L, én 15/L.



2014. máj. 27. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Bocsi, de sztem megunta a fejed. :/
2014. máj. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy más is mondta már ezt :(

De amikor tegnap felhoztam ezt, azt mondta hogy természetesen szó sincs ilyenről, és megkérdezte miből gondolom. És utána lett a veszekedés.

2014. máj. 27. 19:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Figyi bármennyire is érett vagy a korodhoz, ő akkor is 8évvel idősebb. Míg ő azt tehet amit akar addig neked a szüleid 'parancsolnak'. Sztem megunta a netes kapcsolatot és inkább mással foglalkozik. Keress közelben elő barátokat akikkel rendszeresen tudsz személyesen találkozni.
2014. máj. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!