Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehetnek titkos gulágok...

Lehetnek titkos gulágok Magyarországon?

Figyelt kérdés
Oroszországban állítólag még mindig vannak ilyen titkos bányatelepek, ahol elrabolt embereket tartanak fogva és dolgoztatják őket. Sokan meg is halnak az ilyen helyeken, ami nem meglepő, hiszen ott moslékon tartják az embereket és akik kihullnak azokat simán elásatják a többiekkel gödrökbe. Pár éve hallottam pletykákat egy Borsodban működő hasonló bányáról. Tervben is volt, hogy egyszer szétnézek arra kicsit oknyomozgatni, de mivel segélyből élek, így nem nagyon engedhetek meg magamnak ilyen kiruccanásokat. Az állítólagos hely GPS koordinátáit megszereztem még korábban, de én kétlem, hogy eljutok odáig, illetve a veszélyességi faktor is igen magas. Félő, hogy engem is elfognának. Nem szeretném hátralévő életemet egy sóbányában tölteni.

2019. jún. 15. 21:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem vannak, állítólag van még több máig harcoló német alakulat is
2019. jún. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
75%

Ha nem is ebben a formában, de ún. csicskáztatás, rabszolgatartás sajnos ma is létezik. Parancsolj:


[link]


Ennek ismertebb, elbagatelizált formája a prostitúció, ami gyakran szintén nem beleegyezéses dolog, hanem kb. addig verik, erőszakolják a nőt, amíg "be nem törik".


És akkor még filozofálgathatunk arról is, hogy az átlagember mennyire szabad valójában és mennyire mozog egy kjelölt életpályán...

2019. jún. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Ijesztő belegondolni is, hogy a sok eltűnt ember közül vajon hányan vannak rabszolgasorban éppen.. Magasabb bevételből persze jobban tudnék nyomozni az ilyen esetek után, de mivel havi 28.500 forintból élek, így ez nem könnyű, de az se véletlen, hogy azokat lehetetleníti el a mindenkori rendszer leginkább, akikben volna némi hajlandóság kutatni a dolgok után, és nem becsukott szemmel járni..


Az eltűnt személy körözési listák évről évre hosszabbak: [link]

2019. jún. 15. 22:28
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Magyarországon biztos, hogy nincsenek, túl kicsi egyszerűen az ország területe és Európa közepén vagyunk. Oroszországot nyilván nem lehet ellenőrizni teljes egészében, vannak több ezer négyzetkilométernyi lakatlan területek, ott simán lehetnek ilyesféle táborok. De nálunk biztosan nem.
2019. jún. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
46%
Amennyi földje Mészárosnak és Csányinak van, simán el lehet ott dugni ilyeneket.
2019. jún. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%
A gulágok lényege nem csak az embertelen körülmények között tartás volt. Az csak egyik (bár fontos) tulajdonsága.
2019. jún. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%

"Az állítólagos hely GPS koordinátáit megszereztem még korábban"


Katonai létesítmények nincsenek megjelölve gps-en, hiába is írnád be a kordinátákat amiket kaptál nem oda vezetne :)

2019. jún. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 mindentudó99 ***** válasza:
81%
Munkakeresésre fordítanál inkább ennyi energiát.
2019. jún. 16. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogy van e nem tudom, de ha lenne, nem nagyon tudnánk róla, aki pedig mégis tudna róla annak nem lenne jó.
2019. jún. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, Borsodban nincsenek só bányák.
2019. jún. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!