Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az, hogy Cseh Katalin instagra...

Az, hogy Cseh Katalin instagrammon névvel, arccal kiposztolja a neki írt üzeneteket, nem sérti a feladó személyiségi jogait?

Figyelt kérdés

Cseh Katalin instagrammon már több alkalommal nyilvánosságra tette a neki küldött üzeneteket ráadásul a feladó neve és profilképe kitakarása nélkül.Jelenleg is az instagramm oldalán fent van egy ilyen,meg is lehet nézni

Szerintem ezt nem csinálhatja,nem posztolhatja ki csak úgy a nyilvánosság elé,ha valaki ír egy neki nem tetsző üzenetet.

Az oké,hogy nem bírja a kritikát,de attól még nem kéne megalázni a másikat egy ország elött.Ez gonoszság



2019. jún. 20. 12:03
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
83%
Én semmi ilyesmit nem tapasztaltam eddig az instáján. Most sem látom o,O
2019. jún. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 Molyember ***** válasza:
80%
Inkább lopkodná a közpénzt, nem?
2019. jún. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Az instagram story-ját nyisd meg,rögtön az első kép
2019. jún. 20. 12:15
 4/38 hollófernyiges ***** válasza:
80%
Szóval magánban trágárkodni az rendben van, de ha mindenki olvashatja hogy milyen derék ember vagy, attól megsértődsz?
2019. jún. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:

Vagy a második.

Insta story-ba szokta kipakolni ezeket.


Szerintem nem rakhatha ki a nyilvánosság elé ha valaki ír neki üzenetet.Még ha kitakarná a nevét meg a képét akkor igen,de nem hiszem el,hogy így nem sérti meg a személyiségi jogokat.

2019. jún. 20. 12:17
 6/38 anonim ***** válasza:
90%
Fene tudja, egyik részről azt mondom jobb volna kitakarni, másrészről viszont égjen a parasztja, ha már ilyen gusztustalanságokat irkál neki. Az, hogy "néger migránsok baxanak seggbe botmixxerrel" az minden csak nem kultúrált kritika.
2019. jún. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%

Ha lenne vele jogi probléma, akkor a jelenlegi politikai helyzetben nehezen tudom elképzelni, hogy ne perelték volna már érte.


Egyébként ha valaki van olyan hülye, hogy a nevét felvállalva vállalhatatlan módon gyaláz valakit, az meg is érdemli, hogy lejárassák. Én sem szimpatizálok a Momentum irányvonalával, de eszembe nem jutna olyanokat írni nekik, mint amelyek posztolásra kerültek.

2019. jún. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. jún. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%
Jahogy szerinted? Csak tudod a te véleményed kb a döglött tehénével egyenértékű.
2019. jún. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
86%

"Az oké,hogy nem bírja a kritikát,de attól még nem kéne megalázni a másikat egy ország elött."


De, bírja a kritikát.

2019. jún. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!