Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a liberálisok kiállnak...

Ha a liberálisok kiállnak mindenféle kisebbség, LMBT közösségek jogai mellett, de a munkásosztály jogai mellett miért nem állnak ki? Nem ellentmondásos ez?

Figyelt kérdés

Az nem érdekli a neoliberális pártokat,hogy pl a Suzuki gyárban mi megy,meg hogy ellehetetlenítik a szakszervezeteket,szabálytalanul dolgoztatják a munkásokat és túlóráztatnak.


[link]


A nagyobb pártok az MSZP állt ki a dolgozókért.A Momentum meg a DK hol volt?Őket láthatóan ez nem érdeili,csak az LMBT-t ajnározzák.

A baloldal elvesztette baloldali jellegét.Ma már nem a munkásokat képviselik a baloldali pártok,hanem a bevándorlókat meg az LMBT-t



2019. jún. 22. 12:20
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
100%

"Leginkább a Jobbikosok és a szélsőbalosok tüntettek.A liberálisok csak azért mentek oda,hogy népszerűsítsék magukat,amúgy leszarták a munkásokat."


Azt le tudod írni, mit csináltak a jobbikosok és szélsőbalosok a tüntetésen, amitől az tüntetés volt és mit a liberálisok, amitől az csak népszerűsítés és leszarás volt?

Miből látszódott hogy valaki jobbikos vagy szélsőbalos és tüntet, vagy liberális és csak népszerűsítik magukat?

2019. jún. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 anonim ***** válasza:
0%
Mocskos b*zik!
2019. jún. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim ***** válasza:
100%

"Kérdező, ha egyetemre jársz, nem értelmiségi leszel?"

A jelenlegi válaszai alapján, nem lesz az.


"Leginkább a Jobbikosok és a szélsőbalosok tüntettek.A liberálisok csak azért mentek oda,hogy népszerűsítsék magukat,amúgy leszarták a munkásokat."

Ellenkezőleg.

A momentum pl. az elsősorokban állt. Mindenki más volt kb. dísznek. Még a jobbikosok sem nagyon csináltak semmit.



A tüntetéseken egyértelműen a momentum csinált valamit. A többi párt magamutogatásért volt ott, még az mszp is csak dísz volt.

2019. jún. 24. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 A kérdező kommentje:

A sok neoliberális troll mindenkinek beszól,aki nem ért egyet a kizsákmányolással.

Meg mondtam,nem fogok tudni elhelyezkedni ezzel a diplomával,szóval ugyan úgy proletár leszek,hiába lennék értelmiségi.

2019. jún. 24. 16:08
 35/62 A kérdező kommentje:

A Momentum azért ment oda,hogy népszerűséget szerezzen.Ez egy nagyszerű lehetőség volt nekik,miért is hagyták volba ki?

Egy nyíltan piacpárti,neoliberális párt mégis mit törődött volna a munkások érdekeivel?Csak reklámozták magukat,ennyi.


Az EurópaiBaloldal volt,aki bezáratta egy napra a Gundelt,összeragaztotta plakátokkal a Fidesz irodákat,ételosztást és ruhaosztást szervezett a rászorulóknak több alkalommal is,róluk niért nem beszél senki?A neoliberálisok uralta média nem akarja,hogy népszerűek legyenek

2019. jún. 24. 16:11
 36/62 anonim ***** válasza:

"Meg mondtam,nem fogok tudni elhelyezkedni ezzel a diplomával,szóval ugyan úgy proletár leszek,hiába lennék értelmiségi."


Ebből is látszik, hogy egy elkényeztetett kölyök vagy, én nem azért tanulok, hogy kidobjam az időmet, nem azért dolgoztam mellette, hogy szórjam a pénzt olyanra, aminek semmi haszna.

2019. jún. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:
100%

"Az EurópaiBaloldal" mit tett a rabszolgatörvény elleni tiltakozásul?


Arra még mindig nem válaszoltál, hogy ha láttam egy tüntetőt a tömegben, akkor miből látszódott, hogy ő tényleg tüntet vagy csak momentumos?

2019. jún. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim ***** válasza:

"Arra még mindig nem válaszoltál"


Arra sem válaszolt, hogy mit dolgozik, engem az is érdekelne, hiszen ő a nagy proletár.

2019. jún. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 A kérdező kommentje:

Még suliba járok,diákmunka van.

Arról nem én tehetek,hogy a diplomák 80-90%-a nem ér semmit sem.Ha nem mérnöknek vagy informatikusnak megyek,akkor kitörölhetem a seggem a diplomával.Meg amikor jelentkeztem akkor még nem tudtam pontosan mit akarok meg hogy mit lenne érdemes tanulni

2019. jún. 25. 17:59
 40/62 A kérdező kommentje:
Ez is egy probléma,hogy belesúlykolják az emberbe,hogy mindenáron egyetemre kell menni,anélkül nem viszed semmire stb..Közbe meg semmit sem ér a legtöbb diploma
2019. jún. 25. 18:00
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!