Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a liberálisok kiállnak...

Ha a liberálisok kiállnak mindenféle kisebbség, LMBT közösségek jogai mellett, de a munkásosztály jogai mellett miért nem állnak ki? Nem ellentmondásos ez?

Figyelt kérdés

Az nem érdekli a neoliberális pártokat,hogy pl a Suzuki gyárban mi megy,meg hogy ellehetetlenítik a szakszervezeteket,szabálytalanul dolgoztatják a munkásokat és túlóráztatnak.


[link]


A nagyobb pártok az MSZP állt ki a dolgozókért.A Momentum meg a DK hol volt?Őket láthatóan ez nem érdeili,csak az LMBT-t ajnározzák.

A baloldal elvesztette baloldali jellegét.Ma már nem a munkásokat képviselik a baloldali pártok,hanem a bevándorlókat meg az LMBT-t



2019. jún. 22. 12:20
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:

Föl föl, ti rabjai a földnek,

FÖL FÖL, TE ÉHES PROLETÁR!

2019. júl. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim ***** válasza:

"A szocializmusban máshogy alakulhatott volna."


Hát nem nagyon, te lennél a gyári dolgozó, aki a munka után kocsmába jár inni és szidna mindenkit.

2019. júl. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:
Csak ő nem a kocsmába megy, hanem ide, de még mielőtt elkezdene dolgozni.
2019. júl. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:

# 51


De hiába, ha egyesek senkik voltak és azok maradtak.


Mondjuk vicces, hogy én 25 évesen még nem végeztem az alapszakkal, aztán mégsincsen világfájdalmam.

2019. júl. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 A kérdező kommentje:

Nem tanulhat mindenki 25-30 éves koráig..


Nem kellett volna erre az egyetemre jönnöm.Én nem akarok ezzel foglalkozni.

Most akkor mit kezdjek az életemmel?

Legjobb lett volna itthagyni már az elején

Talán tanulok valami szakmát és elhelyezkedek abnan.

2019. júl. 5. 03:36
 56/62 anonim ***** válasza:
53%
Szakma nélkül lehúzhatod a rolót. OKJ-s képzésekből vannak 1 évesek, ha nagyon sürgős. Esetleg kimehetsz mosogatni Bécsbe, Sopronban pedig találsz egy olcsó lakást és ingázol, happy end.
2019. júl. 5. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:

"Most akkor mit kezdjek az életemmel?"


Nehogy vadigennek nulla ismeret nélkül én találjam ki.


Ha magadtól annyira vagy képes, hogy BSC végzettséggel nem igazán látsz más kiutat, mint betanított munkát végezz, akkor ezzel nem tudok mit kezdeni és nem is akarok.


Viszont azért, mert te nem tudsz mit kezdeni az életeddel, azért ne a rendszert hibáztasd, mert nincs összefüggés a kettő között.

2019. júl. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 A kérdező kommentje:
Nem az hogy nem tudok mit kezdeni,hanem engem nem érdekel ez a szak,nem akarok ebben dolgozni.
2019. júl. 5. 16:20
 59/62 anonim ***** válasza:

"Nem az hogy nem tudok mit kezdeni,hanem engem nem érdekel ez a szak,nem akarok ebben dolgozni."


Pontosan miben is nem akarsz dolgozni?

2019. júl. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 A kérdező kommentje:

Amit tanulok egyetemen,az nem érdekel és nem akarok ezzel foglalkozni.Elcsesztem az életem azzal,hogy ide jöttem.Nem tudom most mit kezdjek az életemmel mert egyáltalán nem tetsszik ez a szak ahova járok és elcsesztem rá 3 évet.

A kapitalizmusban túl nehéz boldogulni.

2019. júl. 6. 12:25
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!