Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is tapasztalt már ilyen...

Más is tapasztalt már ilyen szintű gyűlöletet az ellenzéki oldalon?

Figyelt kérdés
Régebben egy Fideszes Youtube kommentem miatt rámírt valaki az ellenzéki táborból aki már mondhatni a lámpavasra is ki akart tűzni kb. Aztán itt a gyakorin valaki a halálomat kívánta, miután nem hittem el, hogy Orbán cigány. Az ellenzék van kiakadva, hogy a Fidesz milyen gyűlöletkampányt folytat miközben az ellenzékik szemmel láthatóan gyűlölik a Fideszeseket.

2019. júl. 2. 19:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
40%

Sajnos igen, elég felmenni pár ellenzéki politikus oldalára / politikai oldalra és szörnyülködök azon amit írnak a kommentelők..


Nem értem én se miért azzal jönnek, hogy a Fidesz gyülőlködik , amikor ők olyan minősíthetetlen hangnemben beszélnek a Fideszesekről, hogy az sok esetben már büntetőjogi kategória..

2019. júl. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
2019. júl. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
58%

Ha a fideszesek ki akarnak minket irtani, azt mi nem fogjuk szó nélkül hagyni.

Vagy mit gondoltál, majd engedélyt kérünk, hogy megvédhessük az életünket?

2019. júl. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Fizikakedvelő ***** válasza:
72%
Jaj de unatkozik valaki.
2019. júl. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
56%

Nekem ezügyben egy itteni kérdés volt a kedvencem, mely úgy szólt, h normális ember miért szavaz a fideszre.

(Sok vállalhatatlan komment ide 85+%ot kapott)

Válaszoltam, személyeskedés nélkül, leírtam a gondolataimat meg a saját indokaimat tárgyilagosan, tisztán.

Erre lepontozták. - Bakker, nem ez volt a kérdés? :D


Ott engedtem el minden ilyenfajta elvárást, v előfeltételezést, h a politikáról lehet normálisan, kérdésre vákasszal, érvekkel, ellenérvekkel beszélni.

2019. júl. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
56%

Bizony az ellenzékifidesz gyakran megfenyeget


Mindig rám szoktak írni hogy nem a fideszre szavaztam ezért meg kell dögöljek.

2019. júl. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
45%

A fidesz gyűlöletkampánya nem azt jelenti, hogy pár fideszes nem képes viselkedni, hanem mondjuk azt, hogy sorossal és a migránsokkal is szó szerint teleplakátolták az országot és mindent rájuk fogtak. Ez igenis gyűlöletkampány, és egy demokratikus országban nem ezt kellene csinálnia a kormányon lévő pártoknak. Mielőtt belémköttök nem azt állítom hogy nincs demokrácia hanem pont azt hogy van, és szerintem a fidesz politikája ebbe a rendszerbe nem fér bele. Már alapból az sem, hogy évek óta kb egypártrendszerrel kormányoznak, az ellenzéknek semmibe nincsen beleszólása.


Az ellenzéki oldalon is van gyűlölködés, de pár ellenzéki szavazóból ne ítéljünk már el mindenkit aki nem fideszes. Mindkét táborban vannak elvakult szavazók akik ha kell neki is mennek a másiknak ha nem ugyan azt gondolják valamiről, meg vannak olyan értelmes emberek is akik képesek kultúráltan, érvekkel vitatkozni.


Sajnos te sem utóbbi tábort erősíted, mert a kérdésedben egy kalap alá veszed az összes ellenzékit pár hülye miatt, és magának a kérdésnek sincs túl sok értelme, sokkal inkább az ellenzéki tábor kritizálásáról és a gyűlöletkeltésről szól.


Ami Orbánt illeti, az egyik gyerekét Ráhelnek, a másikat Gáspárnak hívják, szerintem mindkét név jellemzően cigány (vagy roma, ahogy tetszik) családokban népszerű. Már ebből is lehet következtetéseket levonni, de mélyebben nem mentem bele, lehet hogy cigány, lehet hogy nem, lehet hogy csak részben. Én utóbbit gondolom.

2019. júl. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
53%

Ilyenek a közállapotok!

Én pl. semmi szerethetőt nem találok a Fidesz gyűlöletpolitikájában! Ezért nem is foglalkozom ezzel.

De! Azt azért nem ártana tudni, hogy egy ország jövőjét nem lehet szelektíven építeni!

A Fidesz képtelen egy nemzeti egységet megteremteni, holott minden normális ország minden normális kormányzópártjának, vezetőinek ez lenne az alapvető feladata!

Nem ez ellenzéknek kell országot építenie, nem az ellenzéknek a feladata az ország boldogulásának garantálása, hanem a mindenkori kormánynak kéne ezt biztosítania!

Ha az ellenzéket hibáztatják, az a saját tehetetlenségük, egyesítő szándékuk hiányának automatikus igazolása!

2019. júl. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
ma 19:24 Azt a kérdést nem én írtam ki te ostoba. Én is válaszoltam arra a kérdésre.
2019. júl. 2. 20:14
 10/23 anonim ***** válasza:
44%
Elég idegesítő tud lenni, amikor valaki nem akar szembenézni a tényekkel igazolható valósággal. Ugyanis van, aki eleve közelebb van a tények megismeréséhez, míg mások csak a "hitre" támaszkodnak. Az embernek meg ugyebár két szülője van.
2019. júl. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!