Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem találok pártot az ellenzék...

Nem találok pártot az ellenzéki oldalon, más is így van?

Figyelt kérdés

Momentum- liberális, ez nálam kilőve

Dk,Mszp, Jobbik-hiteltelen

LMP-Sciffer kilépése óta nem jó a párt

Mi hazank- túl rétegpárt.

Én már csak abban reménykedem, hogy a Márki Zay Péter(MMM) és Szanyi Tibor(Bal Blokk) mozgalma párttá alakul.


2019. júl. 3. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Olyant én is tudok, hogy valamit nem akarok megtalálni, ha kiveri a szememet, akkor se.


De nem kell ilyen körmönfontan közölni, ha valaki fideszes.

2019. júl. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Alain Delon ***** válasza:
Minden párt bűnbanda!
2019. júl. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
MKKP:D
2019. júl. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a Balpárt tetszik,de mivel 0% a támogatottsága meg el sem indulnak a választásokon,ben tudok rájuk szavazni
2019. júl. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 hollófernyiges ***** válasza:
100%

Tessék, válogass:

[link]

2019. júl. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%

Én is így vagyok vele, csak más okokból mint te.


Nekem ami problémám van a NER-rel:

-korrupció

-jogállam leépítése

-elzárkózás Európától (csupán azért nem zárkózunk el teljesen, mert itt vannak a gyáraik, és ez nekik is meg nekünk is jó)

-közélet züllesztése, antiintellektualizmus


Ennyi és nem több! Nem akarok 13. havi nyugdíjat meg ingyen ezt meg ingyen azt. Nem vagyok egy szoci alkat. Meg nem azt a korszakot sírom vissza, amikor a migránsgyűlölet helyett a konzervatív értékeket taposta sárba az akkor baloldali túlsúlyban lévő média. (Vicces volt amúgy, hogy a református vagy katolikus az röhejesnek számított, de a zsidó vagy hitgyülis az persze nem...). Magyarul MSzP meg DK nálam esélytelen.


Momentum hogy túl liberális-e... Ami a liberalizmusban engem leginkább zavar, az a bűnözők putyulgatása. (A melegek például nem érdekelnek. Nem mennék ki a pridera, mint a Momentum, de felőlem hadd menjenek.) Szóval amikor Törökszentmiklóson Toroczkai egy szánalmas próbálkozással fel akarta támasztani a gárda szellemét egy olyan bűncselekmény kapcsán, aminek amúgy tényleg nem lett volna szabad megtörténnie, kiment Donáth Anna is ellentüntetni. Szerintem mindkét féltől elhatárolódik minden normális ember...


A Jobbik az én "ízlésemnek" meg túl szociáldemokrata. Én a kérdezővel ellentétben nem gondolom őket hiteltelennek, inkább csak nem értek velük egyet sok mindenben.


Az LMP meg meghalt. Béke poraira.


Legkisebb rossz elve alapján egyelőre vagy a Jobbikot vagy a Momentumot választanám. Most EP-választásokon nem akartam a Momentum listájára szavazni, mert képesek voltak betenni a listájukra egy fickót, aki 2 éve még a DK ifjúsági tagozatát (!) vezette. Az előválasztáson viszont KFG-re szavaztam, de főpolgármesternek 1000%, hogy nem fogok Karácsonyra szavazni. Akkor már maradjon Tarlós, vagy protestszavazatként MKKP, vagy firkantok a szavazólapra egy hímvesszőt, vagy nem tudom még...

2019. júl. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért szanyival óvatosan. Mert nála ez a pártalapítósdi kb ezt jelentni-hahó fidesz! Ha megtoljatok a szekerem es rendest pénzt fizettek,akkor mindent meg fogok tenni hogy bomlasszam az ellenzéket.-


Marki zayban viszont ott a lehetőség hogy fordíthatna a dolgokon. Ha leveri ősszel lázárt akkor össze is fogja hozni.

2019. júl. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!