Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért csinál az ellenzék és a...

Miért csinál az ellenzék és a fesztivál résztvevő közönség politikai kérdést a Pride fesztiválból?

Figyelt kérdés

Felvonulhatnak, nem akadályozza őket a kormány, sőt rendőrség védi őket és az ellentüntetőket veszik körbe kordonnal.


Ezek után miért kell szídni a kormányt, hogy "bántja" őket? Nincs megtiltva senkinek, hogy azonos neművel legyen együtt.


Mi a gondjuk?


2019. júl. 6. 15:46
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
76%

Támogatja az állam a pályakezdők otthonhoz jutását? nem

Támogatja az állam a gyermekteleneket vagy 33,5% os adóteherrel gyötri? adóval gyötri

Támogatja az állam a meddők és gyermeket csak orvosi segítséggel vállalni tudókat pl lombikprogrammal? nem


Ha nem baszol össze 3 gyereket nem vagy ember az állam szemében.

A tényeken kár vitatkoznod.

2019. júl. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
10%

#11

"Az ország 90%-a nem nagycsaládos.Mégis rájuk van szabva minden törvény."

Az ország 100%-a megszületett és volt gyerek.

Pontosan emiatt mindenkit érintenek a családtámogatások.

2019. júl. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
40%

Ja,értem.


Azt a támogatást a szüleik kapták,nem a gyerek,ugyanis az ő életkezdésüket könnyítette meg,nem a gyerekét.


Vagy a szocpolos gyerekeknél és a mai CSOK-os gyerekeknél a lakást a megszületett gyerekek nevére is íratják?

Nem,ugye....


Ha a szülő akarja,kiteheti a gyereket abból a lakásból,amihez a gyerek által jutott.

Szóval ez elég gyenge érvelés...

2019. júl. 7. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
34%

#23

Ha csendben maradtál volna....

Az érvelés nem gyenge. Csak válasz egy sokkal gyengébb érvelésre ami a pride fontosságáról beszélt amiatt hogy olyan "sok" embert érint az a téma. Hát nem, nem érint sokat. Szemben azzal amit a másik kommentben kritizáltak, mint a családtámogatást.

2019. júl. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
20%
Mi bajotok van a nagycsaládosokkal? Ennyire sajnáljátok tőlük a pénzt egy olyan országban ami demográfiailag ennyire a béka segge alatt van? Gondolom nem okozok azzal nagy meglepetést, hogy nem a kutyás-macskás meleg párok lesznek azok akik a születési rátát helyre teszik...
2019. júl. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
34%

#24 Az olyanokat amilyen Te vagy megnyugtatja lelkileg, hogy azt mondjátok magatoknak, hogy a homoszexuális illetve az LMBTQ közöség jelentéktelen?


miért van az, hogy minden felmérést, amit csinálnak a kérdésben ilyen 7 vagy 8% köré méri ennek a közösségnek a méretét?

Van ahol kicsit többre van ahol kevesebb.


Ez 700 vagy 800 ezer magyar. Lehet, hogy nektek lelkileg könnyebb azt hazudni, hogy ez egy kicsi 1% alatti közösség, de nézz szét magad körül, ha nem lennél ilyen homofób sokan megnyílnának előtted.


Nekem két olyan középiskolai osztálytársamról derült ki, hogy meleg, akiről sosem gondoltam volna. Egy 24 fős osztályból ez pont az átlag.

2019. júl. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
44%

#26

Hidd hogy ez az átlag. Hidd hogy mindenki homofób aki nem akar szivárvány zászlót lengetni parancsszóra.

Ettől még nem lesz úgy.

De az tuti, hogy kevesebben nem lesznek azok akiknek nem tetszik ettől amit művelsz, csak többen.

2019. júl. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
56%

26

Mert úgy csinálják a felmérést és úgy vesznek mintát.

És még bele se számolják a Gyurcsányféle "én is az vagyok" mítúkat.


Középiskolából én is két ismerősről gondolom, hogy az volt-lett. Az egyiknek özvegy, a másiknak elvált volt az anyukája, szerencsétlen, zavaros élettel, a testvére az egyiknek alkoholista lett.

2019. júl. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
38%

#27! A tényeket nem túl jó dolog tagadni.


[link]


Hiheted, hogy egy jelentéktelen kisebbségről van szó, a valóságban mint látod nem.


Nem lehet, hogy valójában te nem vagy biztos a saját dolgaidban?

Általában azok tiltakoznak a valóság ellen, akik maguk rejtegetnek valamit. Én magam nem vagyok biszexuális, lehet, hogy te igen és így csapódik le és ezért tiltakozol ilyen vehemensen, mert saját magadat nem tudod elfogadni. Egy épkézláb heteroszexuális gond nélkül elfogadja a melegeket, aki sokat tiltakozik vagy letagadja a számukat, ott valami nem egyenes, ha érted mire gondolok.

2019. júl. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
64%
#29: Ezt javaslom tanulmányozásra, mielőtt folytatnád a beszélgetést: [link]
2019. júl. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!