Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért csinál az ellenzék és a...

Miért csinál az ellenzék és a fesztivál résztvevő közönség politikai kérdést a Pride fesztiválból?

Figyelt kérdés

Felvonulhatnak, nem akadályozza őket a kormány, sőt rendőrség védi őket és az ellentüntetőket veszik körbe kordonnal.


Ezek után miért kell szídni a kormányt, hogy "bántja" őket? Nincs megtiltva senkinek, hogy azonos neművel legyen együtt.


Mi a gondjuk?


2019. júl. 6. 15:46
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
47%

#40

Én jókat röhögök ezen a szerencsétlenen, nagyon sz*r lehet az élete. Itt tolja ezerrel a hülyeségeit, hazudozik, képzeleg, aztán mindig felpörgeti magát rajta és másokat hibáztat.

Valami tényleg nagyon nem lehet rendben nála, ha ennyire bizonygatja hogy mással van gond. Miért is jut ez állandóan az eszébe hogy akivel vitázik annak milyen a szexuális irányultsága? Érdekes, nekem egyszer sem jutott ilyen eszembe, gondolom neked sem.

2019. júl. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:

#40! A szmájlik azt jelölik, hogyan érzem magam.


Te ás a 45%os kebelbarátod nagyon meg tudjátok csinálni a hangulatomat. 😂😂


Kérted, hogy találkozzunk személyesen.


Én belegyeztem, és kértem, hogy akkor írjál privátban a részletekről vagy írd ki ide ki vagy és majd eldöntöm.


Ez nem történt meg.


Ahogy gondoltam, hogy nem is fog.


Csak mutatja, hogy mennyire vagy kemény legény. 😂😂😂

2019. júl. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:

#41! Az abszolút mélypont eddig.


Segítek


ezen az oldalon amit linkelek #6. válasz. Egy 45%os hasznosságú válaszoló írta, ha rákérdezek TE felelgetsz, Te írtad.


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__99..


Most az következik, hogy le akarod tagadni a saját magad által írt választ???? 😂😂😂


képernyőmentést is kérsz??? 😂😂😂


akkor neked sok szeretettel az első oldali

#6. válasz szövege


"#5 Hagyjuk már ezt a pride bullshitet! Az ország 99%-a nem meleg és nem tartozik az LMBTQXYZ közösségbe sem."


TÉNYLEG EZ A LEGJOBB VÁLASZOD, HOGY NEM IS TE ÍRTAD?

2019. júl. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!