Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért csinál az ellenzék és a...

Miért csinál az ellenzék és a fesztivál résztvevő közönség politikai kérdést a Pride fesztiválból?

Figyelt kérdés

Felvonulhatnak, nem akadályozza őket a kormány, sőt rendőrség védi őket és az ellentüntetőket veszik körbe kordonnal.


Ezek után miért kell szídni a kormányt, hogy "bántja" őket? Nincs megtiltva senkinek, hogy azonos neművel legyen együtt.


Mi a gondjuk?


2019. júl. 6. 15:46
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
45%

#29

#30-nak tökéletesen igaza van.

Tudod, így 50-hez közeledve, 3 gyerekkel, majd 30 éves kapcsolattal igen biztos lehetek magamban.

És te? Mi az vajon ami miatt TE nem vagy képes elfogadni hogy másnak másféle értékei, gondolatai és fontossági sorrendje van? Hogy talán nálad kicsivel többet tud a valós életről és nem vesz készpénznek mindent amit elé tesznek számokban?

NEKED mi a gondod önmagaddal, hogy nem vagy képes elfogadni, más NEM AKAR szivárvány zászlót SEM lengetni parancsszóra, sem semmijet? Hogy JOGOM VAN ahhoz, hogy ne tegyem, akkor sem ha neked nem tetszik?

Mi a baj veled, hogy nem érted meg, nem fogod fel, hogy amit te csinálsz AZ A DIKTATÚRA és nekem, meg rengeteg más embernek nem kell és nem fogadjuk el?

2019. júl. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
40%

#30! Érvelési hibát vitás kérdésben lehet elkövetni, ha van egy TÉNYSZERŰ ADAT, amit valaki nem akar elfogadni, azt vitának lehet nevezni?????


Az nem tűnt föl, hogy a 45%os homofób egyszerűen kerüli a tényt, hogy nem egy jelentéktelen csoportot gyűlöl ok nélkül.


Megkérdeztem, hogy miért állítja ezt, hogy

Az ország 99%-a nem meleg és nem tartozik az LMBTQXYZ közösségbe sem.


Választ erre nem kaptam,h a alátámasztom forrással, amiben ott van minden ország adata, ahol ilyen felmérés készült, akkor megy a terelés, örül, hogy erre nem kell felelnie, mert nem tudna.


Személyes tapasztalatom és ezt pszichológusok is meg tudják erősíteni, hogy a homofóbia nagyon gyakran elfojtott szexuális vágyak miatt alakul ki, aki nem biztos a szexuális irányultságában, így túlkompenzál. A hiányzó egyértelmű szexuális irányultságukat így bizonyítják maguknak. és azt sem bizonyíték, hogy hány gyereke van valakinek arra, hogy nem látens biszexuális


Én azért merek nyugodtan kiállni a melegek és az LMBTQ közösség mellett, mert tudom, hogy heteroszexuális vagyok, ők tudják, hogy ők mások. Mindenki boldog lenne, ha ezt követné.


Senki sem kényszeríti homofóbkákat arra, hogy szívárványszínű zászlót lengessen, ahogy erről képzeleg. Nem tudja megmondani, hogy mi a baja a ezzel a közösséggel hiába kérdezzük tőle, csak őrjöng és nem érti, hogy mások nem őrjöngnek úgy, ahogy Ő, olvasd el a #31es válaszban íródott szánnivaló vergődését.


Ezek után szerintem nem egy érvelési hiba itt a fő baj.

2019. júl. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
51%

"Nem tudja megmondani, hogy mi a baja a ezzel a közösséggel hiába kérdezzük tőle, csak őrjöng és nem érti, hogy mások"


A melegek se tudják megmondani, hogy mit miért akarnak.

Csak homofóboznak meg látens homokosoznak.

Nagyon érdemi tevékenység.

A tiéd meg aztán főleg, hogy egész nap itt vagy és osztod az észt.

Az én meglátásom meg az, hogy azért teszed, mert a való életben meg se mersz nyikkanni, egy beszari kis lúzer vagy.

Szerencsétlen...

2019. júl. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
56%

32

Volt néhány riport a tüntetés -dehogy "fesztivál", ugyan már- résztvevőivel.

Ott volt a pórázon vezetett szerencsétlen lány meg aki vezette. Vállvonogatás, csak mert, látható éretlenség, nyilvánvaló pszichológiai probléma.

Vagy a szerencsétlen fiatal fiú a rózsaszín hajjal, aki a saját elmondása szerint a hétköznapi kinézetével jelent meg, és senki nem bántja sőt értékelik a stílusát.

A többi is hasonló, szörnyű.


Könyörgöm, hol hibáztuk el, mi szülők, hogy a gyerekeink ilyesmire vesztegetik az idejüket, energiájukat, a fiatalságukat?

Bolondballagás mindörökké? Ez lenne az életük?

Tragédia.

2019. júl. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
47%

#32 Nagy nagy problémákat okozhat neked az életedben, hogy nem vagy képes még egyszerű szövegeket sem megérteni, vagy hogy kevered a saját agyad szüleményeit a valósággal.

Itt csak te gyűlölködsz. te képzelegsz ilyesmikről, homofóbiáról, egyébről, mi nem tettünk mást csak amellett álltunk ki - én is - amihez jogom van. Jogom van nem követni egy eszmét, jogom van ahhoz, hogy semmilyen eszmét ne kövesek amit nem akarok. Jogom van ahhoz hogy ne tetszen az ami neked igen és nem az a gyűlölet ha ragaszkodom ehhez a jogomhoz. Az a gyűlölet amit te csinálsz csak mert én élek a jogommal, nem csak nem akarom szeretni amit nem szeretek, hanem el is mondom, hogy nem tetszik, nem szeretem. Tudod ez a vélemény és szólásszabadság, nem az, hogy te megszabod milyen véleményem lehet és mit szólhatok a dolgokhoz.

Nem akarsz gyűlöletet? Hát ne gyűlölködj!

2019. júl. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
0%

#33! Nagyon rátapinthattam valamire, ha ilyen picsogást váltott ki belőled. Külön teszik, hogy a 0-24-ben itt lebzselő 45%ossal nincs bajod, velem, aki napi kétszer jön föl ide, az már egész nap itt van. 😂😂


Az én meglátásom meg az, hogy azért teszed, mert a való életben meg se mersz nyikkanni, egy beszari kis lúzer vagy.


Szerencsétlen...


A számból vetted ki a szót, ügyesen jellemzed magad.

2019. júl. 9. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
51%

#35! Inkább neked okoz gondot úgy látom a wikipédia forrás, mert arra nem tudsz mit mondani. Akkor meg minek szaporítod a szót?


Megkérdem újra és kérlek szépen ne írj ötven soros választ arról, hogy te mit gondolsz rólam, meg ne sipákolj itt diktatúráról.


miért írsz olyat, hogy

Az ország 99%-a nem meleg és nem tartozik az LMBTQXYZ közösségbe sem.

mikor szinte minden országban, ahol nyíltan lehet beszélni a témáról 7-8% a közösség tagjainak aránya.


Ne terelj, azzal csak azt bizonyítod, hogy nem tudsz mit mondani.

2019. júl. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
56%

"Nagyon rátapinthattam valamire"


Max szeretnéd. Érvekből kifogytál, ilyenkor jön, amit már leírtam.

Elengedni már nem tudod, hiszen mindössze ennyi, ami sikerélményt ad.


" velem, aki napi kétszer jön föl ide, az már"



Jó, akoor mutasd a neved :)


"jellemzed magad."


Nem én vagyok az, aki nem meri vállalni magát.

Találkozhatunk személyesen, ha olyan nagy ember vagy, jah nem...

2019. júl. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
33%

Írd még le vagy 5*, hogy látens meleg vagyok meg rakj minél több szmájlit, mert ez remek érvelés.

Mondom, hogy szerencsétlen vagy(jah, biztos kirakom ide a Facebook adatlapom, amikor a neved nem mered itt vállalni).

2019. júl. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:

#37

Megint ez a hülyeség dől belőled, ahogy szoktad.

NEM EZT ÍRTAM CSAK TE EZT GONDOLTAD ODA:

Olvasd el RENDESEN hogy mi van odaírva és ne képzelődj! legfőképpen ne hazuj!

Elég rövid voltam?

2019. júl. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!