Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a baj azzal, hogy a Fidesz...

Mi a baj azzal, hogy a Fidesz a multiknak kedvez?

Figyelt kérdés

Ugyanis a multik teremtettek rengeteg olyan helyen munkalehetőséget az országban, ahol addig csak segélyből, idénymunkákból és lopásból tudtak megélni. Pontosan tudom miről írok, mert egy kisvárosból kerültem fel Pestre, és akárhányszor hazalátogatok, látom a pozitív változást, hogy mostmár azok is, akik csak tengtek-lengtek egész nap minden reggel buszra szállnak és dolgozni indulnak. Persze nem nagy munkák, a nagyrészük betanított melós (a zömük 8 általánossal más nem is tudna lenni), de még mindig jobb, mintha szinte semmit nem csinálnának a segélyváráson kívül, ami ráadásul a fele volt annak, mint amennyit most megkeresnek, és a gyerekeiknek is jobb, ha azt látják, hogy a szülők dolgozó emberek és nem naplopó, züllött alakok. És ez önbecsülést is ad sokaknak.


Sok mindenben persze én sem értek egyet a Fidesz politikáját illetően, de kétségtelen, hogy sok helyen felszámolták a nyomort annak köszönhetően, hogy olyan térségekbe is bevonzották a nagy cégeket, ahol addig csak kilátástalanság volt.



2019. júl. 11. 11:34
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

"Dolgoztam én már kis cégnél és multinál is, sohasem merült fel, hogy feketén dolgoztassanak."


És egyik sem volt jó? Micsoda telhetetlen emberek vannak, hogy havi 60-80 ezer se elég.....

2019. júl. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Hát én nem is kerestem ilyen keveset soha.
2019. júl. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Azért mert közben rájöttek hogy ebből is jó pénzt le lehet nyúlni zsebbe.

Másod sorban a Matolcsy jegybankja is jól jár természetesen.

2019. júl. 14. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!