Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki síránkozik hogy itt nem...

Aki síránkozik hogy itt nem jó az élet, az miért nem megy külföldre, vagy miért nem képzi magát?

Figyelt kérdés
A panaszkodás mit old meg? Tenni kell érte, változtatni.

2019. júl. 12. 19:59
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
25%

Mert az bonyolult, félelmetes, kényelmetlen, erőfeszítéssel, idő- és energiabefektetéssel jár.

Panaszkodni,kifogást keresni vagy másokat hibáztatni minden bajunkért egyszerűbb és kényelmesebb.

2019. júl. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
24%
mert egyszerűbb sírni, meg másokat hibáztatni mint tanulni, kockáztatni és gondolkodni.
2019. júl. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
71%
Én teszek, egy alkalmasabb pártra szavaztam. Sajnos a többség nem értett velem egyet. Ennél többre nem futja az erőmből.
2019. júl. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
84%

Azt hiszed olyan könnyű...


Siránkozom, mert hiába tanultam nincs munkalehetőség. Gyárban 3 műszakban a fizetés 120.000


Attól, hogy képzed magad nem lesz jobb az egészségügy, az oktatás. Meghalsz kórházi fertőzésben, vagy szimplán a várakozásba hogy bekerüljön valamilyen szakrendelések. Pl. Endokrinológia 6 hónap várakozási idő, és ha mondjuk a pajzsmirigyed nyekkent meg az kicsit cink...


Ha mindenki kimennek külföldre, akinek lenne lehetősége, akkor kiürülne az ország.


Sajnos ma Magyarországon tisztességesen még meghalni sem lehet

2019. júl. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
81%
Én mondjuk megyek, az egyetem befejezése után.
2019. júl. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
59%
Ja, natürlich!
2019. júl. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
80%
Te, kérdező hol élsz, melyik részén az országnak? Miből élsz meg? Van lakásod? Családod? Voltál már valóban beteg?
2019. júl. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
59%
Magyar ember nem beteg.
2019. júl. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
78%

Egyetértünk!

"tenni és változtatni"!


Tenni azért hogy megszűnjön a kiváltó ok!


Igen, Orbánra és a fideszre gondolok!

2019. júl. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
83%

Én képeztem magam, építőiparban olyan pozícióban dolgozom, ami felelősséggel jár és szaktudást igényel. Cserébe harmadát, ötödét kapom annak, mint egy nyugati kolléga.


Külföld is jól hangzik, csak sokkal hamarabb vesznek fel egy helyben végzett embert, mint valakit aki éppen csak tudja a nyelvet. Mert egy szakmunkás ugyanúgy dolgozik kint is, viszont bizonyos pozíciókban erős szakmai nyelvtudás szükséges, tapasztalattal együtt.


Az meg nem tudom mióta bűn, ha valaki a saját országában, otthonában szeretne jól élni.

2019. júl. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!