Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan reagálnátok, ha a...

Hogyan reagálnátok, ha a kormány betiltaná az abortuszt?

Figyelt kérdés

2019. júl. 22. 23:46
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/202 anonim ***** válasza:
3%

Szerintem sokan nem szexelnének.

Aki nem akar gyereket,az legalábbis nem kockáztatna.

2019. júl. 23. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/202 anonim ***** válasza:
96%

nem lenne jo.. rėgen is volt hogy nem engedtėk. a Mamâm mesėlte hogy igy a nők igen durva dolgokhoz folyamodtak.

Inkabb az lenne a jó, ha minél olcsobb lenne a fogamzásgátlás, és a fiatalok kapjanak rendesen felvilágosítást..

2019. júl. 23. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/202 anonim ***** válasza:
95%

Az lenne az utolsó csepp a pohárban, hogy elköltözzünk az országból.

Soha nem volt abortuszom, mindig védekeztem és fogok is. De egyrészt nincs 100%-os védekezési módszer, másrészt meg mégis mi értelme van annak, hogy meg kelljen szülnie a nőnek egy olyan gyereket, akit legszívesebben kikapartatott volna?

Torz, lelkileg bántalmazott gyerekek nőnek fel úgy, ha az anyjuk egyértelműen nem akarta őket.

Szerintem egy gyerek sem érdemli meg ezt az életet, ahol anyád egész életedben hangoztatja, hogy becsúsztàl, tönkre tetted a testét, a karrierjét, a kapcsolatát, az életét.

Ha egy nő nem akarja megtartani, akkor legyen lehetősége abortuszra.

Én azt támogatnám, hogy ingyenes legyen a fogamzásgátlás. Sokkal jobban vissza lehetne szorítani az abortuszokat.

Tudok olyan párokat, akik azért csak megszakítàssal védekeznek, mert nincs pénzük fogamzásgátlóra

Az enyém 4 ezer ft havonta. Nem olyan sok szerintem, de szegényebb helyeken nem tudják megfizetni, főleg ha több nő is van a családban.

Persze az abortusz sokkal drágább. Vagy felnevelni egy gyereket is

De ezt mondhatod nekik..

Szóval itt hagynám az országot. Nincs joga az államnak ilyen szinten bele szólni a nők életébe, testébe.

Amerikában is elmebaj, ami megy.. Háborút indítottak a nők ellen. Ez a hatalomról, elnyomàsról szól. Nem arról, hogy szegény pici magzatok meghalnak..

Magyarországon is arról szólna, ha bevezetnék.

2019. júl. 23. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/202 anonim ***** válasza:
72%
Én őszintén örülnék neki. Még több fiatal hagyná el az országot a bigottsága miatt és a bécsi dokik jól járnának az abortuszturizmussal.
2019. júl. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/202 anonim ***** válasza:
3%
A világ egyik legélhetőbb országában, Írországban is tiltva van. Sőt, eddig teljesen tiltva volt. És még sok tucat országban. A gyerek nem a nő teste, hanem külön személy. Én üdvözölném, ez az egyetlen normális út, elképesztő, hogy most legális a tulajdonképpeni gyilkosság. Ma már olyan technika van, amelyekkel tudjuk, hogy nem egy alaktalan csomó a magzat.
2019. júl. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/202 anonim ***** válasza:
79%

"A világ egyik legélhetőbb országában, Írországban is tiltva van. Sőt, eddig teljesen tiltva volt."


Nagyon helyes. És mi ezzel a probléma? Majd átmennek a britekhez és megcsináltatják ott.

2019. júl. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/202 anonim ***** válasza:
94%
12 hetes kor alatt elég nagy túlzás gyereknek nevezni. Gyakorlatilag azt sem mondod meg laikusként uh alapján, hogy állat vagy ember magzata..
2019. júl. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/202 anonim ***** válasza:
0%
Nem hiszem, hogy legális külföldön csináltatni, vagy illegálisan csináltatni. Különben nem lenne értelme a tiltásnak. Lehet, hogy nehéz uh-n észrevenni (mindent nehéz laikus szemmel), de már pár hét után emberszerű a magzat, ver a szíve, gondolkodik, stb. Sajnos sokan nem sokat tudnak az abortuszról. Egyébként törvényszerű a baba megszületése, még ha 3 hetesen nem is ver még a szíve. Akinek van gyereke, az érti, miért bűn elpusztítani.
2019. júl. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/202 anonim ***** válasza:
98%

Értem, hogy mire gondolsz 18#, de annak van értelme, hogy olyan emberek közé szülessen gyerek, akik utaljak a gyerekeket vagy épp nem állnak rá készen? Vagy gyerekotthonban jó nekik?

A tudatos csaladtervezest kéne erőltetni és a védekezést. Megtiltani nincs értelme az abortuszt.

A mai világban a tablettás magzatelhajtàs korában, abortusz tilalom ellenére is lenne terhességmegszakítàs. Feketén, otthon, veszélyben és akár házi módszerekkel.

A nők mióta világ a világ, mindent megtesznek azért, hogy legyen vagy NE legyen gyerekük.

2019. júl. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/202 anonim ***** válasza:
10%
Manapság már nagyon kevés abortuszt végeznek Magyarországon és évről évre csökken is a számuk, szóval nincs szükség rá, hogy be legyen tiltva. Engem mondjuk nem zavarna, mivel a vallásom egyébként is tiltja az abortuszt.
2019. júl. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!