Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » 24 évesen értettem meg a...

24 évesen értettem meg a kommunizmus lényeget?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kommunista de kezdem megérteni a lényeget. Látom már a mai világban, hogy milyen különbségek vannak és ez miket szül. (Irigység, háború stb.). Látom, hogyha nem penzesek a szülők a gyereknek esélye sincs szinte egy jobb egyetemre ha nem nagyon tehetséges. Valaki elete végéig nyögi a hitelt a haz miatt valaki meg 20 évesen kap hazat, kocsit. Látom, hogy milyen különbség vannak keresetek között, pedig valahol minden munka fontos. Szerintetek?

2020. máj. 8. 14:39
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Vicces hogy milyen jól el tudtok vitázni egy olyan kérdésen aminek alapból nem is volt semmi értelme. A kommunizmusról kérdez, de semmit nem mond róla. Ki-ki kiválasztotta, eldöntötte, hogy "mire gondolt a költő" majd annak megfelelően elemeztétek a művet. Ő meg gondolom röhög magában, hogy bedobott pár random, értelmetlen mondatot, lám, mennyien ugrottak rá rögtön.
2020. máj. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Maga az elv lehet nem rossz,de megvalósítani nem lehet.
2020. nov. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
0%
A kérdező kérdéseire minden ember előbb-utóbb rájön és ODA áll ha tisztességes, becsületes ember, ha pedig a kérdés csak felmerül benne és kész akkor marad csak ami a többség...simán gazember.
2021. máj. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
0%
Olvasgatom itt közben a válaszokat (egyébként én mindig csak a kérdést nézem meg és konkrétan rá válaszolok), most éppen nagyon ráérek...és a hetes válasz nem semmi.
2021. máj. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
0%
Annyit teszek hozzá (a heteshez) és tényleg semmi többet, hogy meggyalázta a magyar és a nemzetközi munkásmozgalom mártírjait, hőseit és a világtörténelem minden egyes igazságszerető, az elnyomás, az igazságtalanság ellen harcoló emlékét! Szégyen.
2021. máj. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Ezeket nem tudtad volna egyetlen válaszban sűríteni?
2021. máj. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
0%
Jobb lett volna az igaz csak egymás után jutott eszembe...de igazad van.
2021. máj. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!