Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Kuncze Gábor vallásgyalázása...

Kuncze Gábor vallásgyalázása "még" belefér? Jó ez így?

Figyelt kérdés
Nem bír az idegeivel az ellenzék vagy tudatos hergelés zajlik ? Először a fehér, hetero, keresztény férfiak rémisztő képződmények, aztán Jézus és Müller Celciliával gúnyolódik az ellenzék és most ez [link]

2020. máj. 17. 19:07
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
40%
Aha, szóval ami a keresztények ellen szól, az kritika, ami a zsidók ellen, az pedig gyalázás és gyűlölet. Értem én.
2020. júl. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 tgt ***** válasza:
40%
Az a baj, hogy nem érted.
2020. júl. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
60%
Dehogynem értem. Annyira soviniszta, gyűlölködő és kirekesztő vagy, hogy ordító kettős mércét alkalmazol, a zsidók nagy részével együtt. Ennyit kell érteni a dologból.
2020. júl. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
32%
#41, 43 Sajnos azt sem bírod felfogni, hogy mit nem értesz. Olvasd el lassan, tagoltan a 40-es hozzászólását elejétől a végéig többször. Próbáld hangosan, ha az segít, próbáld értelmezni a mondatokat egyenként, külön, aztán együtt. Ha nem jutsz előrébb, akkor keress egy magyartanárt, aki korrepetálna szövegértésből téged, bár ez IQ kérdése is.
2020. júl. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
37%
Elolvastam és megértettem. Szimpla mellébeszélés. Akárhogy nézzük, a kérdésben linkelt kép szimpla, öncélú vallásgyalázás. Ez akkor is így van, ha te és honfitársad gyűlölitek a keresztényeket.
2020. júl. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
0%
Igazából a ciánkapszulásnak most is a börtönbüntetését kellene töltenie.
2020. júl. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
67%

Mikor Erdogan haverotok mecsetté alakítja a Hagia Sophia-t, a nagy keresztény kormányotoknak nem kéne tiltakozni?

Ja nem, bocsánat, ő haver, ha lepisálná a templom oldalát, az sem zavarna senkit a nagy keresztények közül.

2020. júl. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
70%
Ez hol vallàsgyalàzàs? Sehol. Ez Fidesz és Nyunyó gyalàzàs az meg jogos.
2020. nov. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
58%
Undorító, hogy ilyet meg mer valaki ejteni Magyarországon, Európában, egy keresztény országban! Én sem vagyok FIDESZ-es, de szeretem a hazámat és a kulturális értékeket.
2020. dec. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
100%
A vallásgyalázás kifejezéssel nem értek egyet, mert ez nem az. Nem vagyok vallásgyakorló, és kedvelem a fekete humort, ezt is értem miért találják egyesek viccesnek, de azt is, hogy miért érzik mások sértőnek. A szólásszabadságba szerintem ez teljesen belefér, az viszont egy egészen más téma, hogy mennyire ízléses ez, pláne ha egy országos ismertségű politikus erősít rá a témára. Szóval ez a véleményem: belefér, de nagyon ízléstelen.
2021. márc. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!