Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Karácsony Gergely miért nem...

Karácsony Gergely miért nem veszi fel az állam által nyújtott pénzt a Lánchíd felújítására és miért nem kezdi el felújitani a Lánchídat?

Figyelt kérdés

8 hónapja húzza a híd dolgot és azon kivűl, hogy saját magának és a munkatársainak megemelte a fizetését ezen kivűl még semmi értelmeset nem csinált

Most meg akarja várni, hogy szétessen a Lánchid?

A parlament nem képes rászólni,hogy kezdjen neki a munkálatoknak?



2020. jún. 19. 16:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem járd körbe a témát, ne félinformációkból okoskodj és akkor nem kell a 100. értelmetlen kérdést kiírni erről a témáról.
2020. jún. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
51%
Mert Turhós miért nem újította fel? Volt rá egy pár éve. Nem tegnap kezdett széthullani.
2020. jún. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
30%
Ez egy megosztó téma. Lesz egy nagy csapat akik védeni fogják, szerintem egyszerűen alkalmatlan a munkájára.
2020. jún. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
31%
Mert úgy általában mindent elszabotál, ez a feladata.
2020. jún. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
65%

Mondj egy témát, ami nem megosztó...


Kérdező, van egy kis probléma. Ha azt a pénzt nem nyújtják, hanem elveszik, akkor nehéz érte nyúlni.

Egyébként nem tudom, feltűnt-e, egy ekkora munkálat elkezdésére a kormány (pontosabban a parlamentje) törvényeket ír elő. Amik nem teljesíthetők. Ez az oka a nem kezdésnek. Meg aztán a kormány ígérget, de soha nem teljesíti azt. Most például az ígért csekély alamizsnának (a Tarlós által is hivatkozott 6 milliárdnak) kéne megérkeznie. De még az érkezés tárgyalására se hajlandók. Most például megy a rágalmazás, hogy a főpolgármester nem hajlandó időpontot mondani a tárgyalásra. Ebben az a rágalom, hogy a kijelentés nem így szól. Hanem: amíg a kormány nem hajlandó arra a megbeszélésre, ahol írásba adja, mikor milyen formában adja át a támogatást, nincs miről tárgyalni. Most ne ma csevegés ideje van, hanem a döntésé.

De persze a kormányinfó nem erről szól neked, utánanézni meg nem tartod fontosnak. "hiszen megmondták".

2020. jún. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
23%

Teljesen igaz, hogy nem most kezdett szét hullani. Ne felejtsük el, hogy bent volt hagyva rá a pénz( ezt karácsony sem cáfolta), ebből kiindulva tervben volt a dolog.

Budapestnek kellet a vérfrissítés, de nem karácsony képében.

2020. jún. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
64%

"8 hónapja húzza a híd dolgot és azon kivűl, hogy saját magának és a munkatársainak megemelte a fizetését ezen kivűl még semmi értelmeset nem csinált"


Valaki egyszer elmagyarázná nekem, hogy a hatályos jogszabályok mellett, hogyan emelheti meg a fizetését saját magának vagy a közgyűlés a főpolgármester?

2020. jún. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Micimacko67 ***** válasza:
74%
"Nincs nagy meglepetés, mivel az illetmény összegét törvény határozza meg, így Karácsony Gegely is annyit vihet haza, mint korábban Tarlós István: 1 millió 490 ezer 745 forintot."
2020. jún. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
29%

Azért, mert ha most neki kezd részben (bár nem igazán értem miből, max. hitelből, mert a kormány 6 milliárdja sincs még a számlájukon) és jó magyar szokás szerint el kezd drágulni, akkor ott leszünk, ahol a part szakad, csak közben még ennyire se lehet majd használni azt a hidat.


Legalább is nekem nem kecsektető, hogy korlátlan anyagi forrású kormányunk is sokszor kétszeres-háromszoros áron tud csak valamit felépíteni hónapos, vagy éves csúszásokkal.

2020. jún. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
31%

Mert segg hülye hozzá.

Libapásztortól mit vártok.

2020. jún. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!