Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A hazai vegetáriánusok,...

A hazai vegetáriánusok, vegánok milyen pártpreferenciával bírnak alapvetően?

Figyelt kérdés

Feltelezem, semmilyen statisztika nincs erről, így inkább a megérzésekre vagyok kíváncsi.


Azt mondanám, nagyjából pont olyan arányban oszlik meg a pártszimpátia, mint ahogy azt az ilyen-olyan választások eredményei mutatják, de azért több tényező árnyalja a képet.


A Fidesz jellemzően a kevésbé iskolázott, sok esetben vidéki kis falvakban elő réteg pártja, akikről nem gondolnám, hogy érdeklődnek ilyen kérdések iránt, ezért bizonyára jóval kisebb a párt támogatottsága a vegák között, mint a társadalom egészében. Vagy ott az MSZP, aminek alig van hatvan év alatti szavazója - ez szintén nem az a csoport, aki fogékony lenne a növényi táplálkozás iránt, így az MSZP-szimpatizáns vegák arányát alig becsülném 0%-nál többre.



2020. aug. 29. 13:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Anyám borogass.
2020. aug. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%

Hát ezt meg hogyan kapcsolod össze?

Válaszolok, ha te válaszolsz erre: hogy oszlanak meg a szavazók pártpreferenciái az almát szeretők és evők körében?

2020. aug. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%

Kapásból rávágnám, hogy LMP.


Aztán elgondolkodtam. Van két vegetáriánus ismerősöm. Mind a ketten LMP-sek. xd

2020. aug. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudok a kérdésre felelni. Azon töprengek, vajon a kérdező ezzel az igen alacsony értelmi szinttel melyik pártot hátráltatja.
2020. aug. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

#4 Tehát kíváncsi voltam mások véleményére azzal kapcsolatban, hogy egy adott táplálkozási formát követő csoport (amelyet részben be lehet határolni életkor, lakhely, iskolai végzettség szerint) között milyen az egyes pártok népszerűsége, emiatt alacsony az értelmi szintem.


Bravó, a csőcselék kiállította magáról a bizonyítványt. A válaszod természetesen jelentettem.

2020. aug. 29. 16:39
 6/14 anonim ***** válasza:
97%

jelentsd magadat is - hisz álkérdésednél ex katedra kijelentetted, hogy "aluliskolázott" "vidéki" az egyik párt, a másik vének társasága

Csőcselék meg mindenki, aki nem ért veled egyet.

-a bizonyítványod kiállítottad, a legkevésbé érdekel ki mit eszik.

2020. aug. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

"Nem tudok a kérdésre felelni... "


"A csőcselék kiállította magáról a bizonyítványt"


"Csőcselék meg mindenki, aki nem ért veled egyet."


Ha nem tudtál a kérdésre felelni, akkor ugyan hogy lehet, hogy nem értesz velem egyet?


Szöveginterpretáció. Nem mindenkinek megy, nincs is ezzel baj, csak akkor ne büszkélkedjünk vele.

2020. aug. 29. 16:51
 8/14 anonim ***** válasza:
76%

Szöveginterpretáció, igen.

Nem értek veled egyet, hogy alázni kell a kérdés alatt és a kommentekben a fél országot, hogy étkezési szokásokról a kíváncsiskodásod kielégüljön.


Fölényes és lekezelő vagy, gátlástalanul sértegeted az embereket."csőcselék"? Emberi méltóságtól hallottál már? Talán csak azt tartod embernek, aki a te pártodhoz tartozik?

De mindegy, hagyjuk.

Köszönöm a beszélgetést. Viszontlátásra.

2020. aug. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
95%
*méltóságról
2020. aug. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem két vegetáriánus ismerősöm van, mindkettő Fidesz-szavazó (bár kezdenek kiábrándulni).
2020. aug. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!