Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Melyik vakcinában bízol a...

Melyik vakcinában bízol a legkevésbé?

Figyelt kérdés
2021. jan. 15. 23:18
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
7%

Es lám, kijöttem belőle, oltást sem kérek!!! Odaírják, hogy csak ""zsibbaás, még szédülés a tunet", kösz, kihagynám, akkor inkább elszívok valamit, eddig úgy sem tettem. XD xD


Tényleg nem tűnsz értelmiséginek egyébként, ilyen hozzászólásokkal, kedves egy pipás, és ez nem leszólás.

2021. jan. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
0%

Ha koronavírusos voltál, azt nem a sáladtól kaptad.

És még mindig nem válaszoltál, de világos, már nem is fogsz. Azt azért értékelem, hogy nem hazudsz valami egészségügyis foglalkozást.

Mert nyilvánvaló, hogy a valódinak semmi köze hozzá.

Nem értelek, egyébként. Akkor tűnnék értelmiséginek, ha hasonló hülyeségeket írogatnék, mint ti? Akinek 100%-ra értékelik a PCR-ről szóló "leírását", aminek a valósághoz semmi köze, de arra pont jó, hogy megtévessze azokat, akik szintén nem értenek hozzá?

De visszatérve a lényegre: ugye abban egyetértünk, hogy senki nem tudhat mindent. Ha tehát felmerül egy kérdés, ha döntened kell valamiben, amihez te nem értesz, de fontod dologról van szó, kihez fordulsz? Talán abban is egyetértünk, hogy ahhoz, akinek az a szakmája, amivel kapcsolatos a probléma. Miért is tennél másképp, annak nem lenne semmi értelme.

Tehát bármilyen szépen egyetértetek is egymással itt, ezen a fórumon, mégis azt ajánlom, az egészségügyi szakemberekre hallgassatok inkább oltás témában. Nem is értem, miért gondoljátok, hogy jobban tudjátok náluk!

2021. jan. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
79%
23:35, Én nem is, mert nem velem beszélgettél, de ő sem tartozik neked semmivel. Csak azért mert itt lobogtatod virtuálisan a papírodat, ami vagy nincs vagy nem, miért is kéne neki "igazolnia magát"?! Ne haragudj, hogy ezt írom, de nem vagy olyan fontos ember. És mit írtam? Nem érdekel mit írsz, amíg az én tüdőmről van szó. Amúgy meg ne haragudj, a koronát bárhonnan el lehet kapni, azt mondják levegőben van benne, és ha összenyálazott szövettel vagy felig meddig betakarva akkor csak teszel neki még rá egy lapáttal. De ne nekem kelljen már magyaráznom egy szakinak... Kérlek majd küldj papírt is arról, hogy nem volt koronám, adjak email címet?! Távdiagnosztika level10 000 xD xD xD Na ne röhögtesd a vakbelem. Lazíts inkább egy picit a papírjaiddal együtt.
2021. jan. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:

*és nem a sálamtól kaptam.


Akkor mitől?! XD Annyira nem érdekel, hogy visszanézzek, oltanak itt még elegen amúgy is.

2021. jan. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
54%
Az egy pipást hagyjátok, ordít róla, hogy fizetett troll. Azok szokták ilyen bő lére ereszteni a rettegést és a hazudozást, mert karakterszámra fizetik őket.
2021. jan. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

Elég nagyot tévedtek, senki nem fizet, a SAJÁT véleményemet írom. Az értékelések meg nem izgatnak, nem is vagyok tisztában vele, hogy megy ez, nem is érdekel. De titeket úgy látszik, nagyon is, ezért hivatkoztok rám "egypipásként". Viszont már azt is látom, hogy itt inkább azokat pontozzák le, akik normálisan gondolkodnak, úgyhogy rendben van ez így.

Azt nem vonom kétségbe, hogy koronavírusos volt a 31-es. Csak azt nem tartom valószínűnek, hogy a sáljától. Hacsak nem arról volt szó, hogy nem akart maszkot hordani, ezért inkább egy koszos sálat tekert a szája elé. A nedves textília ugyanis tényleg problémás. Ezért kell a maszkokat is cserélni, ha átnedvesedtek.

A végzettségemről pedig csak azért írtam, mert az illető kedvesen kétségbe vonta még az érettségimet is. Persze, nem kell igazolni senkinek semmit, csak éppen nem kellene nyilatkozni olyasmiben, amihez nem konyít!

Már az is jellemző, hogy a kérdező politika témakörbe tette a kérdést. És ahogyan megfogalmazta. Oltásellenes propagandának szánta. (Mert ugyebár az oltás ellen szítani az teljesen oké, de aki mellette van, az csak fizetett troll lehet.)

Ez ma a szólásszabadság. Szabadon szólhatok, hogy egyetértek.

Pá mindenkinek.

2021. jan. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
A 27-es hozzászólásban írtál a nemlétező végzettségedről, én pedig a 28-as hozzászólásomban vontam kétségbe az érettségidet, szóval még ebben is hazudsz :)
2021. jan. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
36: egy szó mint száz a demagóg szövegedhez: Egy bajod van neked, mindent IS tudsz. Az ilyeneknek kong a legjobban, többet neked nem érdemes írni. De azt is tudod, úgyhogy pápá, tipli van.
2021. jan. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

"Hacsak nem arról volt szó, hogy nem akart maszkot hordani, ezért inkább egy koszos sálat tekert a szája elé. A nedves textília ugyanis tényleg problémás. Ezért kell a maszkokat is cserélni, ha átnedvesedtek."


Ennyiért még visszajöttem, te világosság vilagossága:


A koszos sál (látod ezt is tudod, hogy koszos sállál jártam, mint ahogyan azt is, hogy mikor történt ez az egész, milyen körülmények között, komolyan egy géniusz vagy, kamatoztasd! 😂), Szóval a koszos sál (jelen esetben nyálas textilanyag), mennyire kulonbozik a kedves textíliától, amiből még ki sem bújhatsz és öt perc után összeliheged, rátapad, benyalazod?! Van olyan akinek bő a nyaltermelese, velük mi van) Legalább ne egy mondatban cáfolnád meg saját magad, picit hitelesebb lennel, na meg akkor is, ha nem ilyen tudorkamódban nyomnád, aprafajván sem szerették. De mint írtam, neked tipli van, szórakoztasd a pókokat a sarokban. Ezt már komolyan büntetni kéne, pedig nagyon erőszakmentes vagyok.

2021. jan. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
D vitamin.
2021. jan. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!