Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Most, hogy újra itt szigor és...

Most, hogy újra itt szigor és durvább a járvány, mint eddig a kormány nem akarja odaadni a nyelvvizsgákat? Személy vizsga kilőve.

Figyelt kérdés
2021. márc. 4. 13:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Pontosabban adják oda a diplomákat nyelvvizsga nélkül, mint tavaly?
2021. márc. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
1-es jó lenne. Megváltás lenne.
2021. márc. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Igen-igen, arra értem - illetve a felvételizőknek se kötelezzék, hiszen személyesen tudjok, hogy "veszélyes" nyelvvizsgázni, ha egyáltalán lehet majd.
2021. márc. 4. 13:37
 4/17 anonim ***** válasza:
Remélem jövőre is kiadják, sőt eltörlik. Egy sote-s, aki most eléggé szív ezzel az egésszel,plusz a kirendelgetések..
2021. márc. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

"Remélem jövőre is kiadják"


Még idén se adták ki.. Már dolgozhatnék, de ugyebár nincs meg a diplomám és most a nyelvvizsgával kell szívni, de az legalább 1 év, hogy sikerüljön lerakni...

2021. márc. 6. 14:19
 6/17 anonim ***** válasza:
Sztem idén kiadják.
2021. márc. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Melyik szakra jársz? Mellette gondolom nehéz lerakni, én is így vagyok (gytk)
2021. márc. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem hiszem ... szerintem valami Fideszesnek előzőleg kellett a diploma. :D
2021. márc. 6. 17:41
 9/17 anonim válasza:

Amúgy ja, lehet tavaly valami Fidesz-közeli valaki valakije miatt hozták ez az egészet, már bennem is megfordult a gondolat. :D


Ugyan én már nyár óta dolgozom teljes állásban, de most záróvizsgáztam januárban, és a 2.nyelvvizsga hiánya miatt (nálunk a BSchez is 2 kell) nem kaphattam még meg a diplomám. Sajnos nem hiszem, hogy mi 'jól fogunk járni', így továbbra is rászánom a napi több órát munka után a nyelvtanulásra - de azért titkon tökre örülnék neki, ha megszánnának minket. Viszont erre aligha van sajnos reális esély. Ha mégis, akkor meg öröm-boldogság :)

2021. márc. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Az is röhej, hogy 2 nyelvvizsga kell ... Minek?! Még egy OK! De az is nevetséges.. más országba ezt nem csinálják. De miért szenvedj két nyelvvel? :D Nem elég az angol, mint világnyelv pl? :D
2021. márc. 6. 20:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!