Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Az alacsony jövedelmű gyermek...

Az alacsony jövedelmű gyermek nélkülieknek miért nem tesz lakás felújítási célra kamatmentes hitelt vagy vissza nem térítendő támogatást elérhetővé a kormány, ha már az építő anyagok árai ennyire feltörtek?

Figyelt kérdés
A kormány még a fundamentából is kivette az állami támogatást. Gondolom sok alacsony jövedelmű gyermektelen pár, nyugdíjas, egyedülálló stb nem szeretne putriban lakni vagy csak arra gyűjt hogy lecserélje a jövőben a rossz állapotú 100 éves ház tetőt. Úgy látom hogy ezeket az embereket teljesen ellehetetlenitík.

2021. aug. 2. 13:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
28%
Annak idején meglett mondva: "szingli horda".
2021. aug. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
21%

Minek nekik?

Csak magukra költik a fizetésüket.

2021. aug. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
én azt látom, hogy aki putriban lakik, az szívesen odaszül másik négy purdét.
2021. aug. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Itt nem kifejezetten cigányokra vagy szingli plázapicsákra gondoltam.
2021. aug. 2. 14:11
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Minek? Hogy még jobban megdobja ezzel a keresletet, és további árnövekedést generáljanak? Nehogy már szinglik legyenek bármiféle állami támogatás célcsoportjai.
2021. aug. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
Nem csak szinglik vannak. Azoknak sincs semmi támogatás, akik már fölnevelték a gyerekeiket.
2021. aug. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
5# igazad van! Akkor legyenek a sokgyermekes romák és a családos, de gazdag vállalkozók,cégvezetők stb az állami támogatások célcsoportjai.
2021. aug. 2. 14:20
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm 6-os! Te már érted a kérdésem lényegét
2021. aug. 2. 14:22
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

7# ne túlozz! Nagyon sok nem milliárdos, nem roma gyermekes szülő van. Szerintem teljesen jó ez így.

Pl én 1 gyermek után 10 ezer forint SZJA kedvezményt kapok.

A kollégám 3 gyerek után 100 ezret. Én sem rinyálok, hogy akkor nekem miért nem 33 ezer!

Egy cseppet sem irigykedem. Nagyon jó ez így!

2021. aug. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

9# Értem az állásfoglalásod! Az SZJA kedvezményekkel egyetértek és nem is arról szól a kérdésem. Itt most azokra az emberekre gondoltam akik nem jogosultak állami lakáscélú támogatásra, nagyon alacsony a jövedelmük, de szükségszerű lenne számukra a mielőbbi lakásfelújítás.

Gondolok itt többek közt nyugdíjasra vagy csak olyanra akinek nem lehetett soha gyereke

2021. aug. 2. 14:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!