Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Normális, hogy a fideszes...

Normális, hogy a fideszes nagymamám ezt hozta elsőként érvnek?

Figyelt kérdés
A fideszes, 90 éves nagyim azt mondta, szerinte Varga Judit jobb köztársasági elnök lenne, mint Novák. Amikor kérdeztem, hogy ezt mivel indokolja, azt mondta, hogy VJ szebb, és vékonyabb mint NK. Én erre (szintén fideszesként) teljesen elképedtem, hogy ez nem érv, mire ő mentegetőzni kezdett, hogy persze persze, nem csak ezért.

2022. júl. 7. 20:50
A kérdező szavazást indított:
Normális, hogy ilyet mond
Egyáltalán nem nevezhető annak
17 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Sztem kérjétek el Orbántól a pszichiáterének az elérhetőségét.
2022. júl. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Azon vitatkoztok hogy két hasonló disznó közül melyik szarik elegánsabban.
2022. júl. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Még mindig jobb érv mint a Gyurcsányozás....
2022. júl. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Nézd ha nagyidnál a szépség a legfőbb szempont akkor semmi probléma.
2022. júl. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Itt most nem arról van szó, hogy valójában melyik nő alkalmasabb a feladatra. Hanem, hogy a nagyim azért gondolja alkalmasabbnak az egyiket, mert vizuálisan szebb.
2022. júl. 7. 20:59
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Ez nem ritka a fideszes táborban..
2022. júl. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
Miért, mi a feladata a köztársasági elnöknek? Gyakorlatilag az, hogy a különböző állami vagy nemzetközi eseményeken megjelenjen, mondjon egy szép beszédet, és jól nézzen ki. Jogköre nincs, döntéshozói hatalommal nem rendelkezik. Varga Judit valóban szebb, mint Novák Katalin, így a legfontosabb feladatot, hogy jól nézzen ki, valóban jobban képes teljesíteni.
2022. júl. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes lenne a nyagyidnak megnézni őket zuhanás közben....a röptükből is kiderülhetnek dolgok.
2022. júl. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%
Egy fideszes esetében teljesen normális, hogy hülyeségeket beszél. Az a meglepő ha nem.
2022. júl. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A fideszes öregek már csak így gondolkodnak. Orbánban a 20 évvel ezelőtti Orbánt látják. Szijjártó cuki mosolyára élvezkednek, Novák Katalin nekik a minta családanya stb.
2022. júl. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!