Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek az normális ha a...

Szerintetek az normális ha a mai napig nem tudtam feldolgozni a nagymamám halálát?

Figyelt kérdés
14 éve halt meg. Nem igazán tudok róla beszélni a ami napig sem mert szinte mindig elsírom magam. A temetőben is csak egyszer voltam kint. Nem bírok kimenni hozzá.
2022. máj. 13. 21:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

14 év az már rengeteg idő!


Budapesten tudok gyásztanácsadót, akihez esetleg elmehetnél, de mivel már május van, kérdéses, hogy meddig tartana csoportos foglalkozásokat. (Kéthetente szokott lenni valamelyik plébánián.)


De úgy emlékszem, hogy egyénileg is fogad érdeklődőket. Ha nagyon szeretnéd - és elfogadnád - esetleg hétvégén is felhívhatom neked a hölgyet. Nagyon jókedvű, mosolygós természetű.


Én egy esetben olyan szinten fel tudtam dolgozni édesanyám halálát a csoportos foglalkozás után, hogy reggel fantasztikus lelkiállapotban ébredtem. Pedig ez a haláleset még nincs hároméves!

2022. máj. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Olyan értelemben normális, hogy írtad nem tudtad feldolgozni ezért nem is tudsz róla beszélni. Az, hogy nem tudtad feldolgozni azzal nem az a baj, hogy nem normális, de sokkal jobb lenne neked ha nem így lenne.


Szerintem fogadd el az első válaszoló felajánlását, egy próbát megérne.

2022. máj. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!