Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Gulyás Gergely meleg lenne?

Gulyás Gergely meleg lenne?

Figyelt kérdés
Több helyen olvastam, hogy meleg lenne. De nem találtam rá egyértelmű cikket, hogy az lenne. Most arra gondoltam, hogy nem látták senkivel sehol, mint például Szájert. Meg azt sem találtam, hogy a nőket szeretné. Vagy ennyire elhivatott, hogy nem kell neki család?

2022. szept. 24. 13:34
A kérdező szavazást indított:
Meleg
Normális (vagyis rendes férfi létére női nemet szereti)
Munkamániás
60 szavazat
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
58%
Lehet hogy csak egy incel.
2022. szept. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
24%
Ha nem vonul fel a prideon pávatollal a seggében, akkor felőlem azt csinál amit akar.
2022. szept. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
81%

Meleg mint a gulyás leves.

De nekem Kocsis Máté gyanús.

Máté szerintem Gyurcsány Ferenc iránt táplál gyengéd érzelmeket, mert minden második mondata Fletóról szól.

2022. szept. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
76%
Szájer óta én már semmin sem csodálkoznék.
2022. szept. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
70%

Ki tudja mi van ott??

Nekem Szijjártó Péter is gyanus egy alak. Nem tudni mi van vele, vannak olyan megnyílvánulásai néha, hogy elég gyanus, persze lehet a véletlen műve is. Orbán meg Szájer szobatársa volt. Már nem azért, de én pl voltam kolis. Ott azért lehetett tudni, hogy ki az aki meleg, meg ki az aki bizar. Azért, mikor a nap jelentős részét együtt töltöd valakivel vannak feltűnő dolgok. Meg valamiért Orbán is liberális volt régen. Persze nyílván utána fordult is a politika, de Szájer írta a meleg ellenes törvényt. Azért elég furák ezek a dolgok. Ki tudja mit csinálnak néha... Vagy mikor pl nem mennek be a parlamentbe, mert *valami ürügy arra, hogy felvegyék a milliós fizetést, de dolgozni ne menjenek be* akkor is lehet valami meleg orgián vannak, csak rossz ütközik a 2 időpont. Tényleg nem lehet tudni...

2022. szept. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
61%

És ha meleg akkor mi van?

Olcsóbb lesz a gáz?

2022. szept. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
75%
Szijjártó nekem is gyanús valamiért. De Kocsis aranyhal Mátéban és Gulyás Geriben biztos vagyok.
2022. szept. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
67%

Szájerról nem ordított. Megjelenésre (tiszta röhej)

Novák Előd aki nagyon meleges, talán ezt próbálja

kompenzálni a homofób dolgaival. Semjén Zsolt is

megér egy esti mesét. Kocsis Máté is.

2022. szept. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudom melegnek számít-e de a nőket nem szereti, transzvesztita instagramját sasolgatja szabi idejében. Az biztos, hogy nem hetero hanem az LMBTQ+++++ valamilyen ága.
2022. szept. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
66%
Kocsis Máté az teljesen meleg, Gulyás talányos.
2022. szept. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!