Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Gulyás Gergely meleg lenne?

Gulyás Gergely meleg lenne?

Figyelt kérdés
Több helyen olvastam, hogy meleg lenne. De nem találtam rá egyértelmű cikket, hogy az lenne. Most arra gondoltam, hogy nem látták senkivel sehol, mint például Szájert. Meg azt sem találtam, hogy a nőket szeretné. Vagy ennyire elhivatott, hogy nem kell neki család?

2022. szept. 24. 13:34
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
84%

20

"De mi a baj azzal, hogy ha valaki meleg?"

Semmi. Honnan veszed, hogy baj? Én egy szóval sem mondtam, hogy bármi baj lenne a melegekkel. Szíve joga mindenkinek. Mindenki azt szeret, akit akar. Csak akkor be álljon be egy homofób pártba ő is bőszen bólogatni, ha saját maga is érintett a dologban. De hát ezeknek a 'lelkiismeret' szó semmit sem jelent.

2022. szept. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
71%
Incelgyanús, de a melegséget is simán kinézem.
2022. szept. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
84%
Amúgy Kocsis Máté biztosan meleg, egy fizetett nővel szokott megjelenni hivatalosan.
2022. szept. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
85%

23

Az durva, mert a wikipédia szerint van felesége is meg 2 gyereke. Bár ettől még simán lehet meleg. Láttunk már ilyet az ereszes csávónál. SzájERESZ Jóskánál.

2022. szept. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
86%

Kocsissal más fő gond van. Ő lett most az új idióta parizeres. Azt mondta, le kellett mondania az akváriumáról a rezsicsökentés nevében. Azzal a fizetéssel, amit ő kap semmit nem számít egy akvárium. Nekem is volt nagy akváriumom, 200 literes. Két éve hagytam fel vele, mert már csak vesződség volt. A fogyasztása led lámpákkal, külső szűrővel, légpumpával, fűtővel sem ment 40 watt fölé télen amikor a fűtő is üzemelt.

Ugyanaz az álszent hazug figuratív csillagszóró, mint a párttársai és erre még rátett egy ilyen idióta hazugságot.

2022. szept. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
83%

Na igen.

De mégha sokat is fogyasztana.

Az ő illeményük észre sem veszi a megemelkedett árakat.

Ezek valóban kacsa szövegek.

A következő az lesz, hogy már csak a Hádában tudnak vásárolni használt ruhát. 😄😁😆

2022. szept. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 NTBS ***** válasza:
16%
Nem tudom, de tökmindegy.
2022. okt. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
77%
Szíjjártó nagyon tipíkus homoszexuális megjelenése van+viselkedés
2022. okt. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
87%
Olyan meleg mint afriss gőzölgő gulyás
2022. okt. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
84%
Én csak elképzelem, hogy ez a sok a ferdehajlamú fideszes mit művelhet egymással, pfujj.
2022. okt. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!