Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Gulyás Gergely meleg lenne?

Gulyás Gergely meleg lenne?

Figyelt kérdés
Több helyen olvastam, hogy meleg lenne. De nem találtam rá egyértelmű cikket, hogy az lenne. Most arra gondoltam, hogy nem látták senkivel sehol, mint például Szájert. Meg azt sem találtam, hogy a nőket szeretné. Vagy ennyire elhivatott, hogy nem kell neki család?

2022. szept. 24. 13:34
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
43%
Csak azt ami jólesik husikám. Hidd el, semmi többet.
2022. okt. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem hallottad konkrétan sehol, az azt jelenti hogy a magánéletét nem teregeti ki. Pont azért mert az MAGÁNélet. Nem keveri a munkával, nincs is ahhoz semmilyen közünk hogy este férfihoz vagy nőhöz megy-e haza. Ez nem befolyásolja a közéleti tevékenységét, és ez így helyes.
2022. okt. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
0%
Meleg, deviáns
2022. okt. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
41%

1


Hogy lenne már incel Magyarország 12. legbefolyásosabb személye? :D

2022. okt. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
PinAkkió.
2022. okt. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%
Harrach miért nincs a listán, miközben papírja van a fiatalkori meleg dolgairól?
2022. okt. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:

#34

Szerintem azért gondolt az #1-es az incelre, mert lehet hogy nehezére esik megfelelő párt/partnert találnia az együttlétekre.


"Az incel az angol involuntary celibates, magyarul "önkéntelen cölibátus" rövidítése, egy online szubkulturális kifejezés, azokat értik alatta, akik vágyuk ellenére sem képesek romantikus vagy szexuális partnert találni. Az incel fórumokon folytatott megbeszéléseket gyakran neheztelés, nőgyűlölet, mizantrópia (embergyűlölet), önsajnálat és önutálat, rasszizmus, a szexre való jogosultság érzése és a szexuálisan aktív emberek elleni erőszak támogatása jellemzi." - Wikipédia ( [link]

2022. okt. 20. 09:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!