Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A "megbánó" Fideszeseknek...

A "megbánó" Fideszeseknek miért kifogás az hogy "de hát nincs alternatíva a Fidesz helyett"?

Figyelt kérdés

Sokan mondják ezt hogy azért szavaztak a Fideszre mert nincs helyettük alternatíva.

Na de ez miért kifogás? Kötelező elmenni szavazni? Mert ha nincs szimpatikus a repertoárban inkább otthon marad az ember nem?



2022. nov. 28. 12:19
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Így van, egyértelmű ha egyik sem szimpatikus akkor nem szavazok, ahogy lesz ez változik.😉
2022. nov. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

Mindig van alternativa, itt nem az alternativa hiányával van gond, hanem azzal a félkatonai szervezettel, ami elbagetlizás minden kommunikációt, ami nem a kormányoldal felöl jön.

Az összes problémát, az összes politikust, az összes intézményt államilag támogatott lejáratásban részesiti ez a rendszer. És ez a trollkodás a legnagyobb probléma, nem az alternativa hiánya. Ha foglalkozva lennének a problémákkal, ha emberszámba vennék az ellenzéki politikusokat, ha nem egy trollkodás lenne az egész jobboldal, lehet, hogy még több szavazójuk is lenne.

2022. nov. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
A fideszesek élvezik hogy mélyszegénységben tartják őket.
2022. nov. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
14%
Az igaz, hogy nincs normális alternatíva. Én amúgy nem bántam meg, hogy rájuk szavaztam, van ami inkább náluk teszik, mint a többieknél.
2022. nov. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#3 Amúgy sajnos én is így tapasztalom. Minap láttam valakit a buszon, se pénze se háza se foga de azért éljen a Fidesz.
2022. nov. 28. 12:26
 6/9 anonim ***** válasza:
36%
Biztos van oka hogy a libbantok negyedjére is hülyére lettek verve,a Mi hazánk pedig folyamatosan erősödik.
2022. nov. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
31%
Csak hogy ha az ellenfél katasztrofálisnak néz ki, akkor mégis inkább a Fidesz.
2022. nov. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
20%
Igen, már sajnálunk minden egyes, ellenzékre leadott szavazatot mert teljesen felesleges volt. Nem változnak és nem változtatnak semmit.
2022. nov. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
89%
Nézd, én nagyjából végigkövettem a politikai eseményeket itt Magyarországon a 2000-es évek elejétől. Azt kell, hogy mondjam, hogy bizony rendesen meg voltak alapozva ezek a fidesz 2/3-ok. Nem mondom, hogy ne LEHETNE egy jobb alternatíva, de a helyzet az, hogy JELEN pillanatban nincs.
2022. dec. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!