Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Tényleg 65 évig folyamatosan...

Tényleg 65 évig folyamatosan uralták fővárosunkat a kommunisták és neoliberálisok?

Figyelt kérdés
2010. okt. 3. 22:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

A szadesz RÉGEN még nem volt ilyen párt. 90 után lett ilyen. Én ésszel nem érem fel, hogy voltak képesek emberek demszkit megválasztani 16 évig, de tényleg. Fiatal vagyok, de azt már az első önkormányzati választásomon tudtam, hogy Budapest fosul van irányítva, és mégis megválasztották demszkit. Ez eléggé zavaró tény számomra. Hogy? Miért?


Tarlós rosszabb nem lehet, legfeljebb folytatja, ami van, de legalább remény.

2010. okt. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
kezdetben nem volt neoliberalizmus a gengszterváltás után.
2010. okt. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

"frusztrált jobbikoskám"


Most már jó lenne, ha eldöntenétek, hogy jobbikos vagyok-e, vag ylibsi, mert mindkettőt megkaptam már. Voltam már vadkapitalista, komcsi, neolib, fasiszta... Komolyan, már azon gondolkodom, hogy egyszer mindannyiótokat elviszem magammal a szavazásra, csak hogy végre kitaláljátok a pártállásom. :P

2010. okt. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

"A szadesz RÉGEN még nem volt ilyen párt. 90 után lett ilyen."


Meglátszik, hogy "fiatal" vagy: 90 előtt nemigen létezett SZDSZ, mert nagy negyven évig egypártrendszer volt. Persze a '90 után született generációnak ez már nem mond semmit.

2010. okt. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Jah, nagy pofával le kell szólni a fiatalokat, kár, hogy 90 előtt születtem... lehet visszavenni az arcból. Tudom miről beszélek, nem kell okoskodni. 90 előtt is léteztek "pártok", még ha nem is ebben a mai, hivatalos formában. Az akkori szdsz nem a mai szdsz. Hiába vagy öreg, mégis ostoba maradtál... tudod, a kor nem érdem, hanem állapot.
2010. okt. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Shanokk ***** válasza:
Jeeeee! Öljétek egymást! :-DDD
2010. okt. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
neoliberálizmus? az meg mi tököm? volt valaha liberalizmus ez előtt? ez nem olyan mint a nácizmus neonácizmus
2010. okt. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!