Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A jobbikosok mennyit kapnak...

A jobbikosok mennyit kapnak azért, hogy folyamatosan dicsőítik a Pártot?

Figyelt kérdés
Egyáltalán miért jó az valakinek, hogy egész nap ömleszti a saját nézeteit? Tudom, nem csak a jobbikosok ilyenek, de a többi párt szavazótábora nem kampányol ennyire zavaróan, mint a jobbik. Tegnap például 13 egyforma jobbikos szórólapot találtam a postaládámban. Mire fel? Ha érdekel utánanézek. Ha nem úgyis szemét lesz belőle.
2010. febr. 10. 14:40
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom mely pártok költenek a kampányukra 100 milliókat, + fizetik le pár száz forintra, vagy élelmiszerrel az embereket... Egyébként egyik osztálytársam teljesen ingyen osztogatja a szórólapokat meg ilyesmit.
2010. febr. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:
Engem a nagy pártok kampányai nem érintenek olyan agresszívan, mint a jobbiké. A nagy plakátokra nem muszáj ránézni, a tv-ben átlehet kapcsolni politikai hirdetés esetén. De hogy az interneten már nincs egy fórum sem, ahonnan ne folyna ez az ellenszenves folyamatos kampány, az már eléggé zavaró.
2010. febr. 10. 14:49
 3/47 anonim ***** válasza:
87%
Egy fillert sem!Ellenben a Fidesz,Mszp bertolnokokkal,provokatorokkal.Ok nagyon szepen meg vannak fizetve.
2010. febr. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
70%
Engem az idegel ki, hogy valahányszor a politika rovatba nézek, mindig akad egy prvokátor, aki Jobbikos kérdéseket tesz fel unalmában.
2010. febr. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
83%

Akkor mégis hol kampányoljon a Jobbik abból a rengeteg forintjából... ?

Ötleteket várok!

2010. febr. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
78%
Kulonben meg ha zavar mi a p.cs-ert jossz ide a politika temakorbe?
2010. febr. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:
Ismétlem magam: Sokkal kevesebb Fideszes, MSZP-s, MDF-es, LMP-s, stb "bértollnokkal" találkozom, mint jobbikossal.
2010. febr. 10. 14:52
 8/47 A kérdező kommentje:
Azért jövök ide, mert érdekelnek a nem kampányoló, nem provokáló kérdések. Továbbá ismét ismétlem magam: nem csak erről a honlapról van szó.
2010. febr. 10. 14:53
 9/47 anonim ***** válasza:
88%

Megnézném azt a 13 féle szórólapot.

Neked mennyit fizetnek,hogy itt próbálod rossz színben feltüntetni őket ?

Amúgy én is aktivista vagyok és azért csinálom teljesen ingyen ,mert szeretném ha az emberek megismernék a pártot és nem csak a médiából tájékozódna a sok ember.


És nekünk Jobbikosoknak nincs más lehetőségünk a szórólapokon és a fórumokon kívűl ,mert a média alaptalanul lefasisztáz minket és ott támad ahol csak tud.


És igen: A többi párt mennyi pénzt elkölt az adókból ,míg a JOBBIK TAGDÍJAKBÓL állja a kampányát ,mert mi nem kapunk támogatásokat mindenhonnan. És nem több milliárdot költünk ,mert nincs rá keret.

És én mszp-s szórólapból is kaptam vagy 3-at (ugyanabból bedobva) mégsem sír a szám érte ,mert ha az az ember úgy gondolja ,hogy neki van igaza, akkor csinálja. Az egy más dolog hogy szerintem nem ,de megadom a lehetőséget neki, hogy elolvassam és elolvassák mások is a programjukat. (már ha van és be is tartanák ,mint ahogy ez látszik az elmúlt években,hogy csak tönkrevágtak mindent)


És leszögezem: Nem vagyok Jobbik tag ,csak aktivista és szimpatizáns.

2010. febr. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
80%

Érdekes, én eddig egy Jobbikossal sem találkoztam, ellenben az utóbbi hetekben egy rakás MSZP-sel. Sőt, ma még galambokat is láttam.

Húha. És akkor mi van? Egyénfüggő ez is.

2010. febr. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!