Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A Fidesz rajongóitól kérdezem!...

A Fidesz rajongóitól kérdezem! Az, hogy a Fidesz jogi úton leválthatatlan, szerintetek ez normális dolog? De kifejtem mire gondolok.

Figyelt kérdés

Nemrég láttam egy riportot a YouTube -on arról beszélgettek, hogy írtak egy könyvet, mégpedig jogász emberek. Azt csinálták, hogy végig vették a mai jogszabályokat / törvényeket és a könyvben szépen le van vezetve, hogy gyakorlatilag akkor is a Fideszé a hatalom, ha valami csoda folytán elvesztenék a választásokat. Tehát a Fidesz jogi úton egyszerűen leválthatatlan! És az is elhangzik a riportban, hogy jogászként, nekik nagyon nehéz volt leírni azt, hogy egyszerűen nincs más mód! Csakis az, ha erőszakot alkalmazna a nép. Mert másképp nincs esély a Fidesz leváltására.

Ezek után kérdezem én: szerintetek még mindig demokráciában élünk? Ha már több jogász is azt mondja, hogy normális jogi úton nincs esély egy párt leváltására?



2023. máj. 20. 11:49
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:

9 -es. Azt nem állítottam, hogy ebben az ország összes jogászának a véleménye benne van. De tudod mit? Mostmár belinkelem ezt a youtube videót.

Azt szándékosan nem mondom el hogy melyik rádió. Majd megértitek miért…

https://www.youtube.com/watch?v=WpEnKUEzfdU&t=1796s


Nézzétek meg és aki megnézte annak érdekelne a véleménye.

2023. máj. 20. 12:30
 12/43 anonim ***** válasza:
11%

#11. "Azt szándékosan nem mondom el hogy melyik rádió."


Azt azért tudod ugye, hogy a linkre kattintva azonnal látszik, hogy a Klubrádió töltötte fel a videót? :D Egy mp-et sem kellett megnéznem belőle, hogy ez kiderüljön.


Az érvelésed egyébként a szipmla tekintélyre hivatkozás volt, ez egy érvelési hiba. Attól, hogy vannak jogászok bizonyos véleményen, az nem a jogászi igazság lesz. Volt 3-4 jogvégzett idióta is, akik szerint az ellenzéknek feles többséggel kellett volna alkotmányoznia (aztán kaptak egyharmadot, haha), meg volt 3-4000 másik jogász az országban, akik szerint az előbbiek elmebeteg állatok. Na? Akkor melyik a "jogász álláspont"?

2023. máj. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:

Igen 12 -es. Én tudom, hogy a klub rádióról van szó :) de nekem volt annyi eszem hogy ezt azért nem írtam le, mert tudom, hogy most aztán a Fideszesek jó része meg sem nézi a videót szóval köszi, hogy megosztottad ezt velünk :)

Azt pedig mondtam már, hogy tudom, hogy ez nem az egész magyar jogász társadalom álláspontja. Szóval ismét köszi, hogy ezt is megosztottad :)

2023. máj. 20. 12:46
 14/43 anonim ***** válasza:
6%
Ezek lipsi jogászok, a szavuk annyit ér, mint egy telefosott gatya.
2023. máj. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
7%

#13. "tudom, hogy most aztán a Fideszesek jó része meg sem nézi a videót szóval köszi, hogy megosztottad ezt velünk :)"


Igazán nincs mit, ott segítek, ahol tudok. Azt a fost minél kevesebben nézik, annál jobb! :D

2023. máj. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
8%
Visszakérdezek: nyugaton leválltható az illuminati, úgy hogy senki sem szavazott rájuk? Nézd meg az osztrák szabadságpárt Stollverck esetét. Hidegre tették. Másban a szállkát magadban a gerendát sem
2023. máj. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 A kérdező kommentje:
szóval az van, hogy 14. és 15 szerint az rendben van, hogy egy párt leválthatatlan. Törvényes keretek közt. Nem emlékeztet ez titeket valamire? Ja igen az egypárt rendszerre! Pedig akkor még alig éltem. 41 vagyok. De megint itt tartunk egypárt rendszer van, és 14 és 15 szerint jól van ez így… ez is egy vélemény…
2023. máj. 20. 13:01
 18/43 anonim ***** válasza:
40%
#17. Ne próbáld más szájába adni a saját szavaidat, továbbá ne kezeld tényként a saját hülyeségeidet! Természetesen nem leválthatatlan a Fidesz, csak a mai ellenzéknek nem sikerül...ez óriási különbség.
2023. máj. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 A kérdező kommentje:

18 – csak egyetlen egy picike probléma van azzal amit írsz! De tényleg csak egy icikepicike. Csak annyi hogy ezek nem az én saját hülyeségem meg a saját igazságom. Hanem nemzetközileg is ismert jogászoké. Ezért kéne megnézned a videót amit már ki is tettem…

Az ha annak sem hiszel az meg már a te problémád! Én azért egy jogásznak még hiszek….

2023. máj. 20. 13:14
 20/43 anonim ***** válasza:
61%

#19. Ismerem azt a jogászt és ő egy a sok közül. Leírtam fentebb, hogy mi a probléma az érveléseddel, légyszi olvasd el még egyszer, ne nekem mantrázd ugyanazt a baromságot, köszi!


Még egyszer: te annak hiszel, akinek akarsz, de vedd tudomásul, hogy:

1: Semmi nem lesz tény attól, hogy neked az tetszik; és

2: Engem ez semmire sem kötelez.


Brutálisan sötét vagy, ha szerinted erre a ki nem fejtett klubrádiós elmezavarodra bárkitől is érdemi reakciót várhatsz. Meghagyunk saját elméd falai közt fetrengeni a mocsokban, hiszen láthatóan nem elvárható már tőled, hogy bármit is felfogj a körülötted zajló világból. Igazán sajnálom és bocs a személyeskedésért. Nem bántani akarlak, tehetetlen düh beszél belőlem, amiért megint ugyanazt látom egy honfitársamon, mint sokezer másikon.

2023. máj. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!