Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A Fidesz rajongóitól kérdezem!...

A Fidesz rajongóitól kérdezem! Az, hogy a Fidesz jogi úton leválthatatlan, szerintetek ez normális dolog? De kifejtem mire gondolok.

Figyelt kérdés

Nemrég láttam egy riportot a YouTube -on arról beszélgettek, hogy írtak egy könyvet, mégpedig jogász emberek. Azt csinálták, hogy végig vették a mai jogszabályokat / törvényeket és a könyvben szépen le van vezetve, hogy gyakorlatilag akkor is a Fideszé a hatalom, ha valami csoda folytán elvesztenék a választásokat. Tehát a Fidesz jogi úton egyszerűen leválthatatlan! És az is elhangzik a riportban, hogy jogászként, nekik nagyon nehéz volt leírni azt, hogy egyszerűen nincs más mód! Csakis az, ha erőszakot alkalmazna a nép. Mert másképp nincs esély a Fidesz leváltására.

Ezek után kérdezem én: szerintetek még mindig demokráciában élünk? Ha már több jogász is azt mondja, hogy normális jogi úton nincs esély egy párt leváltására?



2023. máj. 20. 11:49
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
2018 ra biztos emlékszel. Hatalmas részvétel, Klubrádió extázisban hogy ez a demokrácia ünnepe, nem félnek az emberek, Karácsony kamerákon keresztül üzent Ádernek hogy ne merje Orbánt felkérni kormányalakításra ha a Fidesz veszít... Eljött az este és hirtelen felülvizsgálták magukat ellenzéki oldalon. Vagy mi volt 22-ben? MZPt körbevitték az EU szervezetben mindenkinek bemutatva, mint ahogy frissen szült anyuka mutogatja csecsemőjét a kollégákat meglátogatva a munkahelyén. Nyilván nem tartották lehetségesnek a győzelmet... új alkotmányt is pótcselekvésként kezdtek tervezni
2023. máj. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
22 "napi szinten sulykolták amédiában hogy milyen rasszisták vagyunk" talán mert tényleg nincs cigánybűnözés, csak a gülye rasszisták találták ki
2023. máj. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
#42. Jót nevettem, köszi! :D
2023. máj. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!