Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ismeri ezt a könyvet? Vélemény...

Ismeri ezt a könyvet? Vélemény? A manipuláció tudománya - Kivaghy Krisztián by KLiFF. Pdf

Figyelt kérdés

Sok szeretettel ajánlom mindenkinek.

Remélem, hogy átüti a blosevik szoc ultranacionalist szélsőséges brezsnyevik államháztatásbevételedik szemléletet.

Ha nem ismered

Google Search: "A manipuláció tudománya - Kivaghy Krisztián by KLiFF.Pdf" valahol az első 5 találatban biztos indirekt módon megtekinthető.

Ha esetleg megtetszik majd támogasd az írót. Ha még él.


2010. nov. 6. 15:19
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

"Senki nem rakott hozzá semmit, semmi építő jellegűt pl: Ez a könyv sz@r de helyette javaslom ezt:xy."


Legyek konstruktív?


Szóval a könyved tényleg szаr, de helyette javaslom:


Le Bon: A tömeg; A népek pszichológiája

Bernays: Propaganda

Trotter: Nyájösztön háborúban és békében


és mellé politikai, szociológiai bevezető műveket és történelmi munkákat, valamint filozófiai és irodalmi klasszikusokat.

2012. ápr. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 FAKESZmester válasza:

engem érdekel a könyv de a "E könyvben leírtak nem más mint kitaláció. A valósággal való hasonlóság csupán a véletlen műve." mondat miatt van egyáltalán értelme és haszna?

és csak a politikai manipulációrol szól?

2012. máj. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

20:00


Le Bon viszont nem fikció, olvasd azt. És abból sok mindent meg lehet érteni, amit általában nem értenek az emberek (pl. az olyan helyeken, mint a gyk)

2012. máj. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:

Jól van, nem mai ez a topik, de fck mi van veletek, emberek?

Egy csávónak tetszik valami, gondol egyet, ajánlja, ti meg mind elkezdtek pattogni? mi ez? óvoda? Pfuj, a te piros dömpereed pici, meg nekeeeem is van, az ENYÉM szebb! Bebebe... Játszottál az övével? Nem mondom, h nem volt hülye, amikor nem számított erre, de gondolom némi jóhiszeműségből elkövetett tévedést, azért nem feltétlen így kell lereagálni. Am nekem tetszett a könyv, tény, hogy a nyelvezete gyenge, néha kicsit fröcsög, néha sallangos és szájbarágós, nélkülöz némi árnyaltságot, amit a téma megérdemelne, de ezt menti a koncepció és az ideológiai határozottság. Egyértelműen lehet felhozni jobban megírt, irodalmilag többet érő, vagy pontosabb művet a témáról (pl. a jégmadár szerintem kb ide tartozhat, ha akarjuk), de attól még ez műfajában majdhogynem egyedülálló, semmi gond nincs azzal, ha valaki feldobja, hogy he, ilyen is van. Gondoltam szólok, hogy tök feleslegesen gyártotok indulatot, amivel nincs gáz, jókat lehet röhögni rajtatok, de lehet, talán folyton dühösnek lenni nem olyan kényelmes. Arról nem is beszélve, hova vezet a folytonos támadgatás, meg ez nem egy csesztt verseny, hogy ledorongoljatok mindenkit. Tán csak nem felbsz, hogy valakinek van egy szempontja, ami esetleg nem a tied? Nehéz lehet úgy, nem is tudom... biztos kell valami, hogy elviseld, remélem nyugodtan őrizgeted a kis biztos pontjaidat, hogy mi jó, mi nem... Mmint... talán láttál már embert tévedni, nem-e? cső

2012. okt. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

"Legyek konstruktív?


Szóval a könyved tényleg szаr, de helyette javaslom:


Le Bon: A tömeg; A népek pszichológiája

Bernays: Propaganda

Trotter: Nyájösztön háborúban és békében"


Köszönöm a javaslatokat. A könyveid f*sz*k de ku*v*hosszúakb*zdm*g pláne a 3 együtt.


Most mondjuk 900 oldal szakszöveg? Ezeknek?


Sok csilli csicska így se nyitott még ebbe a 80 ódal büfészinbtbe se bele se. Helyette mivót? KITALÁLTÁK MI VAN BENNE! Emiatt amúgy azóta is mosni kell a gatyáimat úgy teleraktam őket.


Tehát sokmindenre számítottam az MSZP szavazóbázistól, de ez kicsapta a biztit.

A parasztnak (nem nemes értelemben vett) nem lehet belinkelni a gyűrűkuratriológiát, mert hamarabb kezd könyvégetésbe, mintsem hogy elolvassa.


A konstruktivitásod erős a gyanum, hogy arroganciából fakad (még ha az ajánlmányok hasznosak is) ami viszont biztos hogy téged idézzelek "SZAR"ul pozícionált.


A sok kecskepásztornak kezdésnek nem attoszekundumot kell mutatni, ha azt se tudja mi az az idő. Ráadásul utána ha megérti az attoszekundumot azt mondja hülyeség, mer mi a francnak mérni iylen kicsiben amikor a kecse sggéből amig a trágya a fődre ér az úgyis kb 1-2mp.


Oszt mán csattogtatja a mellét hogy ő profi. Ő mán tudja ám az időőt. Ergo? Nyugodtan ütemezhet űrhajóindítást. Hát nem? De.


Kb este 8 felé indulááás...

2012. nov. 28. 14:12
 26/27 anonim ***** válasza:

"Jól van, nem mai ez a topik, de fck mi van veletek, emberek?

Egy csávónak tetszik valami, gondol egyet, ajánlja, ti meg mind elkezdtek pattogni? mi ez? óvoda?"


+ Már annyitól beszólt, hogy kifejezetem, egyszerűen nem érdekel a könyv. Szerintem nem a válaszolókkal van baj.

2012. nov. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
kinek nem inge ne vegye magára, na sry. igenis szerintem velük "is" gond van
2013. febr. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!