Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Kire szavaznátok, ha most...

Kire szavaznátok, ha most lennének az országgyűlési választások?

Figyelt kérdés
Ha nem nagy kérés írjátok le, hogy mivel foglalkoztok.
2010. dec. 10. 15:45
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 anonim ***** válasza:
0%

ma 09:57


Nem rólad beszéltem, hanem a nagy átlagról.


Persze megértem, ha jobbikos aggyal nehéz megérteni, hogy folyamatok is vannak, átlagértékek is vannak, tendenciák is vannak, és nemcsak egyéni élmények :))))

2010. dec. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/65 anonim ***** válasza:
64%
Adócsaló vállalkozó ésszel, meg nehéz megérteni, hogy van tisztesség is, valamint az egyéni "élményt" nem szabad összekeverni az állam fele teljesítendő kötelezettségek teljesítésének elhagyásával.
2010. dec. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/65 A kérdező kommentje:
Tök fölösleges veszekedni, hogyha eljön az ideje, tehát elegen szavaztatok, akkor majd én leírom mi a konzekvencia. De már most látszik kirajzolódni egy séma.
2010. dec. 11. 11:24
 24/65 anonim ***** válasza:
71%

Jobbik!

Rokkantnyugdijas,valoban beteg!

Melos.

2010. dec. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/65 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem, aki még bízik a Fideszben vagy az MSZP-ben, az vagy tájékozatlan, vagy buta, vagy nekik dolgozik...


Mondjuk első országgyűlési választásomkor MSZP-s színekben indult polgármesterünkre szavaztam, de nem az MSZP miatt, hanem azért, mert ismerte a kerületet, mint a tenyerét, jól dolgozott, és meg voltam elégedve a munkájával, sokat köszönhet neki a kerület és az itt lakók, az idei választáson már nem MSZP-s, hanem független színekben indult, csak kevéssel vesztett (kár), sajnos már megöregedett, de szívesen emlékszem rá, egy olyan Fideszes került a helyére, aki még normálisan beszélni se tud (hallottam élőben...), és bár van múzeumunk és publikus írás a kerületről, beszédében ormótlan marhaságokat állít a kerületről, amit ráadásul csak felolvas, nem is magától mondja...

Az előző polgármesternél nem is érdekelt, melyik párt színeiben indult. Sokáig vezette a kerületet, többször választották újra, amióta indult, egyedül most vesztett, de most már nyugdíjas.

2010. dec. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/65 anonim ***** válasza:
29%

19:15


"Szerintem, aki még bízik a Fideszben vagy az MSZP-ben, az vagy tájékozatlan, vagy buta, vagy nekik dolgozik."


Tehát van mondjuk az októberi választás alapján 80% buta/tájékozatlan emeszpés és fideszes, meg 10% okos jobbiknyik.


Csak akkor tudnám, hogy miért a jobbikosok írnak a legtöbb helyesírási hibával, miért ők azok, akik alapvető történelmi, közgazdasági, politológiai tényekkel és fogalmakkal nincsenek tisztában, és miért az ő újságaik a legalpáribbak és legszínvonaltalanabbak. Ők az ország krémje? Én ebben nem vagyok annyira biztos.

2010. dec. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/65 anonim ***** válasza:
0%
20:04 - Mellélőttél, nem érdekel, ki a párt, az érdekel, mit csinál, és nem vagyok egyik párt fanatikus rajongója se, speciel ha most lennének a választások, én a Civil Mozgalomra szavaznék.
2010. dec. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/65 anonim ***** válasza:
18%
a pártoskodás megosztja a nemzetet. ezért a Jobbikra sem szavaznék.
2010. dec. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/65 anonim ***** válasza:
41%

LMP

Író

2010. dec. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem tök nyolc, mindegyik sz@r
2010. dec. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!