Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Kire szavaznátok, ha most...

Kire szavaznátok, ha most lennének az országgyűlési választások?

Figyelt kérdés
Ha nem nagy kérés írjátok le, hogy mivel foglalkoztok.
2010. dec. 10. 15:45
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 anonim válasza:
0%

Érdekes!

Senkit nem lep meg az, hogy mindenki úgy szavaz, hogy nem is értékeli a helyzetet. Dübörög a Jobbik, meglep, de mire is? És itt a bökkenő, mert mialatt az a cigányellenes vagy rasszista, bunkó, a Jobbik mellett téblábol, akinek valójában halvány gőze sincs, hogy mi is a politika, és melyik párt mit csinált. Sajnos az a baj, hogy egyesek, szubjektíven gondolkodnak, és nem értékelik rendesen a helyzetet. Mit is csinál a Jobbik, vajon hogy kezelte volna a válságot. Kérdés, tett e volna ennyi idő alatt ennyi mindent az ország érdekéért, ami érződik is mint a Fidesz??? A Jobbik elnöke, valjuk be, még nagyon kicsi kutya, aki el van tévedve a parlamentben. Az MSZP már rég be kellett volna zárja a székházat, mert 8 éven keresztül az ország ellen tettek. Magyarság iránti tiszteletből, sajnos itt jön közbe, hogy bizony mocskos a politika. LMP, mit ugrálnak ezek? Először tanuljanak egy kicsit, s majd aztán esetleg szédítsék az embereket. Mellesleg, sztem MSZP fajta. Igen és akkor a Fidesz.


Fideszre szavazok! -hozzáteszem, Erdélyi Magyar vagyok, akit érdekel az Anyaország sorsa.


Legyetek olyan szívesek, vegyetek elő már egy könyvet, akár kettőt is, és olvassatok már, tanuljatok. Történelem, politológia, pszichológia...


Nyugodtan le lehet pontozni, tudom, megmondod az igazat, betörik a fejed...

Jobbiknál a bunkó réteg van, a heves vérű fiatalság nagy része, akik ész nélkül rohannak fejjel a falnak. MSZP, megrögzött hazaáruló kommunisták. LMP nagyon Fidesz ellenes banda, aki inkább nem szavaz a Fideszre, mert bezavarják MSZP-s elvei.


Menjünk vissza az időben, amikor a Fidesz kormányon volt, elkezdett valamit, olyan dolgokat, melyeket ha folytatni tudta volna, akkor Magyarország mostanra már vetekedhetne akár Németországgal. Ja, de nem sikerült, MSZP megállította az időt Magyarországon, nem kell fejlődés, nincs miért, lopták az időt, ami bizony pénzt is jelent. De most kezd talpra állni az ország. És örüljünk annak, hogy noha kis megszorításokkal is, de legalább ki fog kerülni a csődből, jóval hamarabb. Ehhez viszont minden Magyar ember összefogása szükséges.


Nemrég egy nemzetközi környezetvédelmi projekt gyűlésén, német résztvevők kérdezgették, hogy mi is a pontos helyzet Magyarországon, mert szerintük nem jó ez a nagy fejlődés. Közben kisült, félnek, mert jön az új rivális Európába.


Értékeljük már épp és józan ésszel a helyzetet, és nyissunk kicsit többet a társadalom felé, mert minden Magyar embernek érdeke Magyarország helyzete, sőt...


-gimnazista diák, Erdély

2010. dec. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/65 anonim válasza:
0%

18.40 vagyok: A németek pontosan figyelik az országok helyzetét azt, hogy mi történik pontosan körülöttük. Vegyünk példát tőlük.


-elnézést a pár nyelvtani hibáért :)


Hajrá Magyarország, hajrá Magyarok!

2010. dec. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/65 anonim ***** válasza:
0%
-gimnazista diák, Erdély : hogyan szavaz a Fideszre az, aki vélhetően se 18 éves nincsen, se nem magyar állampolgár??? :O
2010. dec. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/65 anonim ***** válasza:
55%

Fityesz se jó.

Maszopi se jó.


Úgyh marad a Jobbik, akire szavaznék :D

2010. dec. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/65 anonim ***** válasza:
56%

Jobbik?!!!

"Azt mondják, azok akik nem tanulnak a történelemből, arra vannak kárhoztatva, hogy megismételjék."

"Vajon elég bölcsek vagyunk-e, hogy tanuljunk belőle?"


Nos, mégha fizetnének érte, akkor sem szavaznék a jobbikra soha. Egyetemista-földrajz.

2010. dec. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 anonim ***** válasza:
29%

"Azt mondják, azok akik nem tanulnak a történelemből, arra vannak kárhoztatva, hogy megismételjék."


Ez igaz. És sajnos az is, hogy a történelem az élet nagyon szigorú tanítómestere. Sajnos elég, ha csupán a diákok egy része nem tanul, akkor is megbuktatja az egész évfolyamot...

2010. dec. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/65 anonim ***** válasza:
29%

18:40

Bizonyára szíveden hordod országom sorsát, de köszönöm én kérek belőled. Majd ha itt élsz állandóan, akkor szavazz. Ne érts félre, szívesen látlak téged is, mint mindenki mást. De ellenzem, hogy bárki az én országom sorsáról döntsön addig, amíg nem itt él.

2010. dec. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 anonim ***** válasza:
0%

Senkire.

A jelenlegi "választék" 00, - ugyanolyan túlélőshow, mint a "váltás" előtt.

Eljutottunk odáig is, hogy már az sem igaz, amit GONDOL a magyar "politikus", - nemhogy kérdez...

Aki bejut a Parlament épületébe, azon dolgozik gőzerővel, hogy tovább íberelje a rosszat, amit eddig elkövettek a Magyarországon életvitelszerűen élők ellen.


Őszintén hiszek abban, hogy rövid időn belül megjön az itt élők esze, és nem választ - egymást követő három alkalommal, ha eljön az ideje, mert ezeket csak így lehet demokratikus eszközzel, erőszakmentesen "kibombázni" a közigazgatásból.

Ez az utolsó reményem, - másban már régóta nem hiszek.

2010. dec. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/65 A kérdező kommentje:

Amúgy nem gondoltam volna, hogy a munkáspártra is szavazna valaki itt. :D Az is fura számomra, hogy a jobbikra szavazók között vannak kvalifikáltabb emberek is, tehát diplomások, az mszp-sek többsége aki ide írt, viszont fiatal középiskolás.

A Civil mozgalmat is igen sokan említették, sztetek bejuthat következőleg a parlamentbe? Én mondjuk elég gyérnek tartom azt a program nevezetű valamit ami a honlapjukon olvasható, bár az is igaz, hogy őket talán még nem ette annyira meg a korrupció mint a többieket.

A veszélyes az, hogy sokan voltak akik senkire nem akarnának szavazni, illetve a kétfarkú kutyapártot említették. Én őket a politikából kiábrándult embereknek tartom. Azért ez se véletlen. A társadalom kezd passzivitással válaszolni a rengeteg botrányra, a szélsőségekre, a korrupcióra és az egyéb anomáliákra. Ez látszott a választások részvételi arányán is.

Egyébként én is úgy gondolom, hogy a határon túliak ne szavazhassanak hazánkban, mert fogalmuk sincs a honi politikai helyzetről. Az állampolgársággal mélységesen egyetértek, de a szavazati jog csak a fidesz, és a jobbik közötti ki a nagyobb magyar c. versengés mellékterméke.

2010. dec. 16. 13:33
 60/65 anonim ***** válasza:
50%

22:00. Ez teljesen így van. Félek, hogy már el is dőlt az emberiség sorsa. Ha nem lesz egy sarkallatos szemléletváltás, nem csak a politikában, hanem életvitel szintjén is, meg az egymáshoz való viszonyulás terén, akkor itt nem túl sok idő múlva már nem lesz semmi, nemhogy emberiség.


...de majd a természet talál egy új utat, mint mindig. Hátha legközelebb jobban sikerül.:)

2010. dec. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!